6 sonuçtan 1 ila 6 arası gösteriliyor.

Konu: Artlantis Render'da kütüphane sorunu

E.D MİMARLIK

Artlantis Render'da kütüphane sorunu

arkadaşlar ben artlantis r de kütüphane yüklemekte sorun yaşıyorum. bunu nasıl çözebilirim? bana yardımcı olursanız sevinirim. kolay gelsin. şimdiden teşekkürler...
    En son lumina tarafından düzenlendi : 02-12-2009 23:43

yüklemek istediğiniz kütüphane klasörünü explorer penceresinden artlantisin ilgili kütüphane altbaşlıklarına (shader, object, image) sürükleyip bırakın.

E.D MİMARLIK

sorun devam ediyor...

sizin dediğiniz gibi kütüphaneyi artlantis kütüphanesinin içindeki alt başlığa kopyaladım.
    ama artlantis açtığımda objeleri göstermedi. acaba bir şey mi yüklemem gerek.. yardımcı olursanız sevinirim. sorunu bir türlü çözemedim. şimdiden teşekkürler....
    En son lumina tarafından düzenlendi : 02-12-2009 23:44

artlantis programınız açıkken
    katalog penceresinden yeni yükleyeceğiniz eklentiler ne ise (imaj, obje, doku) ilgili menüyü açın. windows explorer dan hard diskinizde atamak istediğiniz eklentileri ilgili katalog penceresi içine sürükleyip bırakın.
    cd üzerinden yükleme yapmayın yoksa her seferinde cd yi göstermeniz gerekecektir.

ilk yazdığım mesajda explorer penceresinde klasörler arası işlem yapılıyor gibi anlatmışım sanırım. o yüzden tekrar yazıyorum. artlantis programınız açıkken program içindeki klasörlerde işlem yapacaksınız.

E.D MİMARLIK

teşekürler

sorunumu çözdüm. evet ben yanlış anlamışım. tekrar teşekkürler. kolay gelsin..........
    En son lumina tarafından düzenlendi : 02-12-2009 23:44

Merhaba ben artlantis 5 kullanıyorum programın doku kütüphanesini ve kendi atadığım obje kütüphanemi kaybettim bulamıyorum. windowsta kullanmıyorum mac kullanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •