2 sayfanın 2. sayfası İlkİlk 12
19 sonuçtan 16 ila 19 arası gösteriliyor.

Konu: Mimari Bilgisayar Yazılımı fiyatlari...

Reklamlarınız için Arkitera reklam departmanına ulaşabilirsiniz. Lütfen daha fazla reklam içerikli mesaj göndermeyiniz. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Erdem.Işıkdoğan
    Ömer Bey,
    Yazdığım bilginin neden Reklam olduğunu anlamadım. Programın reklamlarının yapıldığı ve fiyatlarının yayınlandığı kanallar zaten mevcut. Forumda reklam yapma gibi bir derdim olsa emin olun farklı yöntemleri kullanırım.
    Herkes bildiği yazılımların fiyat bilgisini zaten paylaşmış.
    Bu konuda herkes sadece Profesyonel ve Fiyatı bulunan çözümlerden bahsetmiş. ÖZELLİKLE BİLİNDİK ve FİYATI BULUNAN ürünler. Siz ise profesyonel insanları zaten kaçak yazılım kullanımında oldukça başarılı olan ülkemizde Ücret Ödenmeyen yazılımlara yönelterek aslında bu davranışı teşvik ediyorsunuz.
    Sizde yukarıda ücretsiz olduğunu bildiğiniz bir yazılımı paylaşmışsınız. Tamam. Şimdi siz de bu yazılımın ücretsiz sürümünün reklamını yapmış olmuyor musunuz. Bu yazılımın zaten 3Ds firmasının promosyonel ürünü olduğunu sanırım biliyorsunuz. ( Promosyon = Promotion = Tutundurma )
    Yazılım hakkında arkadaşlara biraz daha bilgi verelim.
    Yazılım 2D bir CAD uygulaması. Bana göre son derece başarılı. AutoCAD LT gibi 2B CAD ürünlerinin kullanımı yerine kesinlikle önerilebilir. Detaylı bilgi isteyen arkadaşlar www.3ds.com adresinden yazılım hakkında bilgi edinebilirler.

Forumun çeşitli bölümlerine ardı ardına mesaj gönderdiniz. (Sanıyorum 5-6 kadar) Tümü Vectorwork'le ilgili. Reklam olduğunu iddia ettim, siz de değil dediniz. Artık kararını vermek okuyuculara düşsün.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •