4 sonuçtan 1 ila 4 arası gösteriliyor.

Konu: Sami Yılmaztürk

Sami Yılmaztürk

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu'nun tam 6 dönemdir üyesi. Üyelikleri genellikle sayman ya da sekreter üye gibi etkin pozisyonlarda.

İnternette herhangi bir CV'sine rastlayamadım. Gören bilen varsa bu konuya ekleyebilir.

Kendisinin benimle iki kez teması oldu: Birisi yıllar önce -belki 5 yıl önce- İstanbul Şube'nin bodrum katındaki bir sohbetimizde "... Göreceksin bak, Arkitera'yı geçeceğiz, daha iyi bir site yapıyoruz. ..." kısmını hatırlayabildiğim diyaloğumuz.

Diğer diyaloğumuzda ise 2008 şube seçimleri sırasında kendisinden içeride sigara içilmemesini istemiştim. Saçma bir cevap vermişti ve fosur fosur içilmeye devam edilmişti.

Unutmadan bir de NTV'deki TV programında seçimlerdeki muhalif grubu örgütleyenlerden birisi olarak benden de bahsetmişti.

Sami Yılmaztürk artık İstanbul Şubesi'nin profesyonel, bordrolu personelidir. Profesyonel birisi olarak seçimlerde herhangi bir tarafta bulunmaması gerekir. Bunları söylemek bir işe yaramadı, yaramayacak; biliyorum. Ama tüm bunları tarihe not düşmek adına, gelecek nesillerin bilmesi adına yazmama engel bir şey de görmüyorum doğrusu.
    En son omeryilmaz tarafından düzenlendi : 08-04-2008 01:38

Mimarlar Odası İstanbul Şubesi sekreteri Sami Yılmaztürk neden bizimle ilgili söylemek istediklerini buraya yazmaz da kapalı email gruplarında yazar. (buna dedikodu diyoruz) Kendisinden eğer bir sıkıntısı varsa bunu buraya ya da dilediği başka bir mecraya açıkça yazmasını rica ediyorum.

2010, 2012 ve 2014'te de seçilmiştir.

Böylece 9 dönemdir yönetim kurulu üyeliği yapıyor olmuştur. Mimarlar da zaten çok demokrat insanlardır.

2016'da da seçilmiştir.

Oldu sana 10 dönem yani 20 yıl.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •