2 sonuçtan 1 ila 2 arası gösteriliyor.

Konu: RAF Ürün Dergisi Dağıtım Kampanyası

RAF Ürün Dergisi Dağıtım Kampanyası

RAF Ürün Dergisi'nin dağıtım kampanyası ile ilgili gönderilen email:

Sayin $username,
    RAF Urun Dergisi arsivindeki dergileri, eksik sayilarini tamamlamak isteyen okuyuculariyla paylasiyor. Arsivdeki dergi sayisiyla sinirli olan bu dagitim icin basvuru Arkitera Forum uzerinden yapilacak ve normal dagitim listesinden tamamen farkli olarak, eksik RAF Urun Dergileri'ni tamamlamak isteyenlerin bu taleplerine cevap verecek.

DAGITIM KAMPANYASI KOSULLARI
    Dagitimi yapilacak 250 dergi paketi, 2-10 adet arasinda RAF Urun Dergisi sayisini icermektedir. Dagitim basvuru sirasina gore ve ilk basvurana fazla sayida dergi ulastirilacak sekilde yapilacaktir.
    Bu kampanya 250 adet RAF Urun Dergisi paketi ile sinirlidir.
    Kampanya dagitimi 15 Temmuz 2008'de toplu olarak gonderilecek ve kargo ucreti Arkitera Mimarlik Merkezi tarafindan karsilanacaktir.
    Bu kampanyadan sadece Arkitera Uyeleri yaralanabilir. Arkitera Uyesi olmak icin gerekli aciklamalara su linki kullanarak ulasabilirsiniz:
    Yeni Arkitera Üyelik Sistemi Hakkında (3 Mart 2008) - Arkitera Forum

Kampanyaya katilarak RAF Urun Dergisi paketi sahibi olmak icin lutfen asadidaki linke tiklayarak dagitim grubuna uye olunuz:
    http://forum.arkitera.com/profile.php?do=editusergroups

Saygilarimizla,
    Arkitera Mimarlik Merkezi

Bu email size Arkitera Forum'dan gonderilmistir. Bilgilendirme emaillerini almak istemiyorsaniz asagidaki linki kullanarak (sisteme giris yaptiktan sonra) gerekli duzenlemeleri yapabilirsiniz: http://forum.arkitera.com/profile.php?do=editoptions
    En son omeryilmaz tarafından düzenlendi : 23-07-2008 17:58

Kampanya toplan 250 paketle sınırlı olduğundan başvuru kapanmıştır.

RAF Ürün Dergisi Dağıtım Kampanyası’na gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kampanya, 250 adet dergi paketi ile sınırlı oldugundan başvurular kapanmıştır.

Kampanyaya başvuran 441 kişiden 355’i kimliği onaylanmış Arkitera Üyesi’dir. 250 adet stokla sınırlı olan dağıtımda başvuru sırası göz önünde bulundurulacaktır.

Kampanyaya katılmış olanların adres güncellemelerini de yapmaları gerekmektedir. Dergi paketleri, güncellenen adreslere bir defa gönderilecek olup, adres yanlışlıklarından doğan problemlerde, ikinci bir dergi gönderimi yapılamayacaktır.

Not: Email ya da özel mesaj yoluyla yapılan adres güncellemeleri dikkate alınmayacak, forum üzerinden yapılan güncellemeler esas alınacaktır.

Adres güncellemesi yapmak için lütfen tıklayınız.
    En son omeryilmaz tarafından düzenlendi : 17-06-2008 10:06

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •