5 sonuçtan 1 ila 5 arası gösteriliyor.

Konu: Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Hakkında Bilgi

seksekci

Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Hakkında Bilgi

Merhaba,
    Ben bu siteye yeni katıldım ve tesadüfen rastladım. İç mimar olmak istiyorum. Üniversite olarak da Hacettepe'yi istiyorum. Bana bu üniversite ve iç mimarlık hakkında bilgi verir misiniz?
    En son architurk tarafından düzenlendi : 30-06-2008 19:03

aeon_irem
    Merhaba,
    Hacettepe hakkında bilgi veremem ama iç mimarlık hakkında elimden geleni yaparım. Tam olarak bilmek istediğiniz ne acaba? Bunu sormamı yanlış anlamayın sadece burada hem giriş sınavları hem de meslek hakkında açılmış başlıklar mevcut. Bu yüzden tam olarak merak ettiğinizin ne olduğunu sorarsanız ona göre cevap veririz.

seksekci
    Benim merak ettiğim de iç mimarlık hakkındaydı zaten, ama kendimi tam olarak ifade edemedim galiba.
    Ben iç mimarlığı çok istiyorum ve seneye öss'ye gireceğim. Hacettepe iç mimarlığa nasıl girebilirim?
    En son architurk tarafından düzenlendi : 30-06-2008 19:05

seksekci
    iç mimarlık nasıl bir meslek?
    zorlukları ve gerekçeleri neler?
    iş imkanları nasıl?
    bu soruların cevabını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yeni bir konu açarken lütfen daha net ve anlaşılır şeyler yazınız. Örn. "Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Hakkında Bilgi" gibi. İç mimarlık hakkında bilgi istiyorum gibi binlerce başlık var aksi takdirde bunların arasında kaynayıp gidecektir.

Bunun dışında meslek ile ilgili bilgi almak için sitenin aramasını kullanmanızı tavsiye ediyorum. Üniversite hakkında bilgi almak için eminim bakmışınızdır, her ihtimale karşılık ben adresini buraya ekliyorum Güzel Sanatlar Fakültesi

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •