4 sonuçtan 1 ila 4 arası gösteriliyor.

Konu: THEA Mimarlık Ajandası 2009 dağıtımı

THEA Mimarlık Ajandası 2009 dağıtımı

Forum üyelerine email olarak gönderilen duyuru:

Sayin $username,

Arkitera Mimarlik Merkezi tarafindan hazirlanan "THEA Mimarlik Ajandasi 2009" 500 Arkitera Uyesine ucretsiz olarak dagitilacaktir.

Ajanda basvurusu yapmak icin sisteme giris yaptiktan sonra THEA Mimarlik Ajandasi 2009 grubuna katilmaniz yeterlidir. Lutfen basvuruda bulunmadan önce asagidaki aciklamalari dikkatlice okuyunuz:

DAGITIM KAMPANYASI KATILIM KOSULLARI
    - Dagitim 500 adet ajanda ile sinirlidir.
    - Basvusu sayisinin belirlenenden fazla olmasi durumunda, dagitim basvuru onceligine gore yapilacaktir.
    - Kampanya dagitimi 500 kisilik liste tamamlandiginda toplu olarak gonderilecek ve kargo ucreti Arkitera Mimarlik Merkezi tarafindan karsilanacaktir.

ADRES BILGILERINIZ: Lutfen forumda kayitli iletisim bilgileriniz eksikse tamamlayiniz. Adres ve telefon bilgisi eksik ya da hatali bulunan adreslere dagitim yapilmayacaktir.

Saygilarimizla,
    Arkitera Mimarlik Merkezi

Bu email size Arkitera Forum'dan gonderilmistir. Bilgilendirme emaillerini almak istemiyorsaniz asagidaki linki kullanarak (sisteme giris yaptiktan sonra) gerekli duzenlemeleri yapabilirsiniz: http://forum.arkitera.com/profile.php?do=editoptions

Bir düzeltme:

Sayin $username,

THEA Mimarlik Ajandasi 2009 dagitimi ile ilgili olarak gonderilen emailde dagitim grubuna katilmak icin gereken link gonderilmemistir.

Yapilan bu yanlisliktan dolayi ozur diler, gerekli linki asagida bulabileceginizi bildiririz:

http://forum.arkitera.com/profile.php?do=editusergroups

Saygilarimizla,

Bu email size Arkitera Forum'dan gonderilmistir. Bilgilendirme emaillerini almak istemiyorsaniz asagidaki linki kullanarak (sisteme giris yaptiktan sonra) gerekli duzenlemeleri yapabilirsiniz: http://forum.arkitera.com/profile.php?do=editoptions

Şu ana kadar THEA Mimarlık Ajandası 2009 için 1.662 başvuru yapılmıştır.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

THEA Mimarlık Ajandası 2009'un dağıtılacağı 500 Arkitera Üyesi'ne gönderilen email:

Sayin $username,

THEA Mimarlik Ajandasi 2009 icin yapmis oldugunuz basvuruya dayanarak bizde kayitli iletisim bilgilerinize 2009 yili ajandasini gonderecegiz.

Dagitim Arkitera Forum'daki adres bilgileriniz dikkate alinarak yapilacaktir. Lutfen Arkitera Forum'da kayitli ietisim bilgilerinizin dogrulugunu bir kez daha kontrol ediniz.

ONEMLI HATIRLATMA: Adres bilgilerinin hatali olmasi halinde adresinize gerek Mimarlik Ajandasi gerekse diger Arkitera projeleri ile ilgili yeni bir dagitim yapilmayacak, adresiniz hatali adresler listesine eklenecektir.

Saygilarimizla,

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •