3 sonuçtan 1 ila 3 arası gösteriliyor.

Konu: Mimarlık Takvimi 2009 dağıtımı

Mimarlık Takvimi 2009 dağıtımı

Forum üyelerine email olarak gönderilen duyuru:

Kale Grubu sponsorlugunda Arkitera Mimarlik Takvimi 2009 dagitimi

Bu yil Kale Grubu'nun sponsorlugunda hazirlanarak 5.000 adet basilan Arkitera Mimarlik Takvimi, Arkipost dagitim listesinde bulunan mimarlik ofislerine, ikiser adet; mimarlik okullari ve oda subelerine 5-10 ve 20'ser adet olarak dagitilmistir.

Arkitera Mimarlik Takvimi'nden 500 adedi ise beserli paketler halinde olmak uzere ilk basvuruda bulunan 100 Arkitera Uyesi'nin adresine ucretsiz olarak dagitilacaktir.

Takvim basvurusu yapmak icin sisteme giris yaptiktan sonra Arkitera Mimarlik Takvimi 2009 grubuna katilmaniz yeterlidir. Lutfen basvuruda bulunmadan once asagidaki aciklamalari dikkatlice okuyunuz:

DAGITIM KAMPANYASI KATILIM KOSULLARI
    - Dagitim 100 paket ile sinirlidir.
    - Basvusu sayisinin belirlenenden fazla olmasi durumunda, dagitim basvuru onceligine gore yapilacaktir.
    - Kampanya dagitimi 100 kisilik liste tamamlandiginda toplu olarak gonderilecek ve kargo ucreti Arkitera Mimarlik Merkezi tarafindan karsilanacaktir.

ADRES BILGILERINIZ: Lutfen forumda kayitli iletisim bilgileriniz eksikse tamamlayiniz. Adres ve telefon bilgisi eksik ya da hatali bulunan adreslere dagitim yapilmayacaktir.

Saygilarimizla,
    Arkitera Mimarlik Merkezi

Bu email size Arkitera Forum'dan gonderilmistir. Bilgilendirme emaillerini almak istemiyorsaniz asagidaki linki kullanarak (sisteme giris yaptiktan sonra) gerekli duzenlemeleri yapabilirsiniz: http://forum.arkitera.com/profile.php?do=editoptions

Arkitera Mimarlık Takvimi 2009 dağıtımı ile ilgili olarak gonderilen emailde dagitim grubuna katilmak icin gereken link gonderilmemistir.

Yapilan bu yanlisliktan dolayi ozur diler, gerekli linki asagida bulabileceginizi bildiririz:

http://forum.arkitera.com/profile.php?do=editusergroups

Mimarlık Takvimine şu ana kadar 247 başvuru geldiği için bundan sonra yeni başvuru alınmayacaktır.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Dağıtımın gerçekleşeceği 100 Arkitera Üyesi'ne yarın email ile bilgilendirme yapılacaktır.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •