6 sonuçtan 1 ila 6 arası gösteriliyor.

Konu: FGA Mimarlık Ücretsiz Online Cinema 4D R11 Eğitim Kitini Kullanıma Sundu

FGA Mimarlık Ücretsiz Online Cinema 4D R11 Eğitim Kitini Kullanıma Sundu

Sayın Yapı profesyonelleri, sevgili Nemetschek dostları,

1997 yılından beri yapı tasarım sektöründe Nemetschek yazılımları konusunda satış ve eğitim hizmeti veren FGA Mimarlık olarak, sizlere Cinema4D R11 görselleştirme, sunum ve animasyon yazılımının Türkçe eğitim filmlerinin ve dokümantasyonunun internet ortamında hazır olduğunu bildirmekten mutluluk duymaktayız.

Bildiğiniz gibi bundan yaklaşık 2 ay kadar önce, Allplan BIM 2008 mimari çizim programının da eğitim kitini ücretsiz olarak hizmetinize sunmuştuk. Gösterdiğiniz ve beklentilerimizin çok ötesinde olan ilginizden ötürü teşekkürlerimizi kabul etmenizi rica ederiz. Umuyoruz ki, ücretsiz Cinema4D R11 Eğitim Kitimiz ile, çalışmalarınızın verimliliğine bir katkı daha sağlayabileceğiz.

Aşağıda örneklerini gördüğünüz filmlerin tamamına, Nemetschek & FGA Mimarlık adresine ücretsiz üye olarak “Üyelere Özel” bölümünden, “Online Eğitim Filmleri” başlığından, “Cinema4DR11 Türkçe Eğitim Kiti” linkini tıklayarak erişebilirsiniz.

Sizleri, Cinema4D’nin öğrenim ve kullanım kolaylığını kendiniz kullanarak görmeye davet ediyoruz. Kısa filmler halinde yaklaşık 4 saatlik anlatım içeren eğitim kitimizi kullanın. Sadece 4 saatlik bir öğrenim ile elde edeceğiniz hızlı ve kaliteli sonuçlar, gelişmenin yararları ile ufkunuza katkıda bulunacaktır.

Bu bağlamda, demo olarak veya aktivasyon ile 42 gün boyunca sınırsız kullanabileceğiniz son sürüm Cinema4D R11 yazılımını indirmek için lütfen tıklayın>> .

Arayüz>>

Bina aydınlatması>>

Saygılarımızla,
    FGA Mimarlık
    Nemetschek & FGA Mimarlık -

Şahsen inceleme fırsatı buldum ve diyebilirim ki çok çok önemli bir kaynak çıkmış. C4d kullanıcıları için büyük bir fırsat bu. Fatih beyin eline ve sabrına sağlık. Benim kafama silah dayasalar anca yapardım bu kadar şeyi o kadar diyeyim.
    En son ayasofya tarafından düzenlendi : 09-02-2009 20:12
    Burak Serkan GÜRGÜR
    www.serkangurgur.com.tr

elleriniz dert görmesin hakikaten cok önemli...
    N. Caner ÇAMBEL - Mimar (İ.T.Ü.)
    "Dubito ergo sum"

nakata
    Mükemmel bir program. Herkese tavsiye ederim. Çok zorlanmadan gerçekçi renderlar alınıyor. Ayrıca eğitim kitabıda çok iyi hazırlanmış emeği geçenlere teşekkürler. Fatih Bey işinin uzmanı bizzat gözümle gördüm.

SSA
    Başta Fatih Bey olmak üzere tüm FGA ailesini tebrik ediyorum.
    Bu güne kadar Allplan ve Cinema4D için doğru dürüst Türkçe doküman yok diyen arkadaşlar (laf aramızda haklılardı ) GNOMON Tutorialleri lezzetinde bu eğitim videolarından çok faydalanacaklarına eminim.

Bu çalışmalarının devamını ve karşılığını görmeleri dileğiyle
    Sevgiler
    SSA

elinize sağlık ilkleri sizinle yaşamaya alışıyoruz
    Askerlik bitti Eski Nokta döndü
    Yakında www.autocadci.com

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •