2 sayfanın 1. sayfası 12 SonuncuSonuncu
17 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: SketchUp+v ray denemeleri

Red face SketchUp+v ray denemeleri

Bu programın değerini bilenlere ufak bir katkı olması dileğiyle.
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar      

urbandesigner

Thumbs up süper

Gerçekten çok şık SU örnekleri... Ellerinize sağlık.

harunn
    Çok iyi sketch up adina ufkumuzu acti. Fakat ben son render daki çimleri nasil bu kadar gercekci oldugunu anlayamadim photoshop kullanmadiniz değil mi?

harunn
    Çok kaliteli bir çalışma olmuş, sketch up adına ufkumuzu açtı. Yalnız son renderdaki çim çok gerçekci olmuş, bunu nasıl sağladınınız? v-ray material ile mi?

Son çalışmada photoshop kullanılmıştır.

eray86
    elıne sağlık arkadaşım cok güzel olmus. bende yenı başladım sketchup a ama render alamıyorum ayarlarını bitürlü yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.

MoNk
    Merhaba son çalışmada photoshop kullanmak yerine v-ray displacement özelliğinden gerçekçi çim görüntüsüde verilebiliyor. Çalışmalar güzel gözüküyor. Elinize sağlık...

handboy
    başarılı çalışmalar. elinize sağlık. acaba 3. ve 4. görsellerde camlarda parlaklık nasıl veriliyor. ben bir türlü doğru cam materyali oluşturamadım.gri ve koyu renkte oluyor cam gibi durmuyor benim çalışmalar.

güzel su ögreneklerı ellerinize saglık.

Yorumlar için teşekkür ediyorum.

Pascha
    Harika olmuş gerçektende bunlar.

Iyi gunler.Ben Azerbaycandan Eltun Qurbanov.Yeni uye oldum.Isiniz Cok guzel olmus amma render yeteri kadar canli olmamis...!Ornek olarak kendeim tasarladigim modeli ve renderi sizlerle paylasacagim...!

Modelleme SketchUp 6
    Render V-ray
    Render suresi 45 dakika
    Name:  0011224454.jpg
Views: 655
Size:  363,9 KB

Öncelikle iyi çalışmalar.ilk Görsel diğerlerine nazaran daha güzel olmuş, ancak suya hafif bi dalgalanma efekti eklersen ve yansıtma ayarlarını biraz hafifletirsen çok daha güzel bir sonuç ortaya çıkacak gibi gözükecek.

Öncelikle iyi çalışmalar.ilk Görsel diğerlerine nazaran daha güzel olmuş, ancak suya hafif bi dalgalanma efekti eklersen ve yansıtma ayarlarını biraz hafifletirsen çok daha güzel bir sonuç ortaya çıkacak gibi.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •