3 sayfanın 3. sayfası İlkİlk 123
34 sonuçtan 31 ila 34 arası gösteriliyor.

Konu: Nevzat Sayın

FLORA GERSON

Post Nevzat Sayin Hakkinda Kaynak

Merhaba Nevzat Bey;
    Maltepe Üni.Müh.Mim.Fak.Mim.Böl. de 2. sınıf öğrencisiyim .Bu yıl içersinde sizin hakkınızda bir araştırma projesi yapmak istiyorum .
    Sizin hakkınızdaki bilgilere hangi kaynaklarla ulaşabileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz ?

Gökçe Aras

Günümüz Türk Mimarlığının önde gelen yaratıcılarından bir de sonra... çok güldüm Aslında mimara bu kadar önem veriliyor işte.

Merhaba Nevzat Bey,

benim sormak istediğim soru Gön-2 projenizde kurduğunuz icra komitesi ile ilgili: Tansel beyin hazırladığı kitapta belirttiği üzere, büronuzu şantiyeye taşımışsınız e bir denetleme kmitesi kurmuşsunuz. Tansel bey bu komitenin bağımsız olduğunu yazmış. Benim merak ettiğim de bu komitenin tam olarak nasıl işlediği, ve sonraki işlerinizde de bu komiteyi kullanıp kullanmadığınız. Bağımsız derken kastedilen nedir? Bu komiteyle birlikte verilen kararlar (mesela boşluktaki evde de yaptığınız gibi) her taş bloğunun ölçüsünü önceden belirtmenize kadar etkileyici bir faktör oynuyor mu? Yoksa bu tür kararlar en başta size kalmış kararlar mı? Tasarımı yaparken tuğla veya taş boyutlarına göre ustaya ölçüleri vermeniz bu taşları üreten firmayla önceden konuşup tasarlamanızı gerektirmiyor mu? Bu konuda çıkan zorluklar nelerdir?

Teşekkürler

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •