5 sonuçtan 1 ila 5 arası gösteriliyor.

Konu: Diyalog

Forumu sürekli takip edenlerin belki dikkatini çekmiştir.
    "Diyalog" başlıklı yeni bir kategori oluşturuldu. Bu kategori sadece sektörde tanınan isimler ile diyalog amaçlı kullanılacak.

İlk olarak Sayın Nevzat Sayın ile görüştük.
    Bize olumlu cevap verdi, tarihini henüz kesinleştirmemekle birlikte (bir kaç gün içinde belirlenecek) Haziran ayının sonuna doğru daha önceden belirlenmiş bir binası hakkında soracağımız soruları yanıtlayacak. Aslında Turk.net'i takip edenler bilir oradaki "Kahve Bahane" benzeri bir şey olacak bu.

Konu ile ilgili (Nevzat Sayın ile değil genel olarak bu kategori ile ilgili) görüş ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

Aslında en önemlisi öneriler tabi ki

turist
    Selam,

Arkitera ekibini bu girişiminden ötürü tebrik etmek istiyorum. Yapabileceğim tek öneri ise, bu buluşmaların yer ve saatlerinin çok özenle belirlenmesi konusunda olacak. Hepimizin çalıştığını ve de İstanbul gibi bir şehirde yaşadığımızı unutmayalım lütfen. Gerçi biliyorum bu diyaloglar, yapılacak kişiye uymalı ilk olarak. Ama hiç dinleyici olmazsa olmaz, di mi?

Aslında bu uzunca soluklu bir şey olacak Turk.net'ten farklı olarak... Belki 20 gün boyunca biz (foruma üye olan herkes) konuğa çeşitli sorular sorabileceğiz.

Zamanı geldiğinde konuğumuz soruları yanıtlayacak aynı zamanda o anda gönderilecek yeni mesajlara da cevap yazabilecek. (bu iş belki 2 saatlik bir şey olacak yani)

Tabi ki zaman konuğa bağlı, ama elimizden geldiğince akşam saatlerine denk getirerek çalışanların da katılımını sağlamaya çalışacağız.

turist
    Selam,

Ben galiba bazı şeyleri yanlış anlamışım, kusura bakmayın. Bu diyaloğun net üzerinden olduğunun yeni farkına vardım, o yüzden bir önceki mesajımda yaptığım önerinin pek bir geçerliliği kalmıyor sanırım

6 Kasım'da Han Tümertekin, sonra da sırayla Uğur Tanyeli, Reşit Soley ve Emre Arolat foruma konuk olacak.

Diyalog buluşmasını 2002 yılında da devam ettirmek istiyoruz.
    Şimdiden bir liste oluşturmak ve 2002 programını kabaca da olsa hazırlamayabilmek için kimlerin Diyalog bölümüne konuk olması gerektiği belirlenmeli.

Diyalog'da yer almasını istediğiniz kişiler isimlerini buraya yazabilirsiniz.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •