2 sayfanın 2. sayfası İlkİlk 12
22 sonuçtan 16 ila 22 arası gösteriliyor.

Konu: Google Nexus One

Bu arada Murat'ın GSM Arena'dan gönderdiği karşılaştırma yapan linki ancak açabildim.

Nokia'larda hiç biraz tuhaf bir yaklaşım var. Loglama konusunda. Şu an kullandığım E71'de de bu böyle en basit telefonda da öyle N900 çıkmış onda da öyle görünüyor. Sadece 30 gün geriye kadar logluyor arama vesaireleri. Halbuki bazen bir kaç ay önce birisi sizi tarihini ve saatini bulabileceğiniz bir zamanda aramış oluyor. Eğer telefon numarasını kaydetmediyseniz uğraşın durun ondan sonra. Google Nexus One'da bunun için hafıza ile sınırlı diyor. Bu iyi bir avantaj.

Bakındıkça yeni bilgiler edinmek mümkün.

Google Nexus One için:
    Main disadvantages

• No DivX and XviD video playback
    • No Flash support for the web browser (update is on the way)
    • No smart and voice dialing
    • Somewhat clumsy camera interface and limited camera features
    • No dedicated camera shutter key
    • Non hot-swappable memory card
    • No FM radio
    • The soft keys below the display are somewhat unresponsive
    Kalın olanlar benim için önemli örneğin. Özellikle radyosunun olmaması oldukça büyük bir dezavantaj. Ve de sesli arama yapamıyor olması elbette. :(

Acaba E72 mi düşünsem

N97 kullandım. Kullanışsız.
    N900'de neredeyse aynı klavye.

Ömer Yılmaz için sesli arama bence de önmelidir. Nexus bir başka bahara mı yoksa...

Google Nexus One'ı henüz fiziksel olarak görerek deneme şansı bulamadım ama N900'ü inceledim. Henüz bu kadar yeni bir telefonu almaya cesaret edemedim açıkçası. Iphone çakması ekran döndürme meselesi örneğin son derece performansız idi.

Sonuç olarak E72 alarak E61i ve E71 sonrasında seriye devam etmiş oldum.

Google nexus'u Serdar Kuzuloğlu kullanıyordu muhabbetini yaptık. Ömer Yılmaz'ı tanıyan biri olarak E72'nin doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum. Bundan sonraki telefon değişikliğine bakıcaz artık.

merhaba arkadaşlar konu dışı ama yardımınıza ihdiyacım var

bu site hakkında bulgisi olan varmı ben internetten uzun süredir araştırmasını yapıyorum fakat bir sonuca varamadım bana yardımcı olursanız cok sevinirim www.novabilisim.net site bu burda satılan bir ürünle ilgileniyorum bu ürüne cok ihtiyacım var gps takibi denilen ürün ürün hakkında bilgisi olan varsa da yardımlarınızı bekliyorum

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •