4 sayfanın 4. sayfası İlkİlk 1234
48 sonuçtan 46 ila 48 arası gösteriliyor.

Konu: Yeni başlayan mimar ve tasarımcılara fotoğraf makinesi seçimi hakkında bilgi...

Canon'un zoom lenslerinin keskinliği gerçekten önemli bir ayrıntıdır. Bunu da unutmayalım.

Ben bu lenslerden birine ve 2x converter'e sahibim. (Bu manyak 2 tane 2x kullanmış)
    Name:  2010_05_01-12_11_55-9735-closeup-canon-70-200-2.8-is2.jpg
Views: 1100
Size:  239,1 KB

Oldukça iyi tavsiye ederim. (Evet babam fabrikatördü) (İnanmayın emekli öğretmen ve bir mimardı rahmetli nur içinde yatsın.)

Ben Canon 450D kullanıyorum.Yeni başlayanlar için güzel bir profesyonel makina.Tam manuel olarak kullanabilirsiniz.Zaten fotoğraf makinalarında gövde kadar Lenslerde fazlasıyla önem taşıyor.Hatta önemli olan Lens diyebilirim. Fotoğrafçılık merakı biraz da bütçeyle alakalı.Eğer bu iş için güzel bir bütçe ayırabilirseniz güzel de bir makinaya sahip olabilirsiniz. Türkiye'de lenslerin ve fotoğraf makinalarının fiyatları yurt dışına göre bayağı bir pahalı. Eğer imkanınız varsa yurt dışından getirtebilirseniz daha karlı çıkarsınız. Ve makinayı almadan önce kullananlardan,forumlardan fikirlere dikkat etmenizi öneririm.
    Selamlar

Bu arada kompakt makinelerin üzerinde yazan mm değerlerine hemen kanmayın keza bir de çarpan değerleri var. Diyelim ki 2x focal çarpanı olan bir makinenin lensinin üzerinde 20mm yazıyor. çarp 2 ile. En fazla geniş açısı 40mm'dir. Aman ha.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •