10 sonuçtan 1 ila 10 arası gösteriliyor.

Konu: Üye girişi

paleodede

Question Üye girişi

Sitedeki her işlemimde yeniden üye girişi yapmak zorunda kalıyorum. Sitedeki bilgilere, görsellere, defalarca üye girişi yapmama rağmen, site her hereketimde sistemden tekrar çıkardığı için bakamıyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
    En son paleodede tarafından düzenlendi : 30-07-2010 12:44

Site derken Arkitera Forum mu? Arkiv mi?

Arkitera Forum ise başka bir browser'la denediniz mi?

"Beni hatırla" kutucuğunu işaretlemek gerekiyor galiba. Yoksa belli bir süre sonunda log-in düşüyor sanırım devreden. Benim de başıma geliyor bazen.

Kalytyra
    beni hatırla dememize rağmen sürekli bir düşme yaşanıyor.hele görsel görmek için şifremizi girdğimizde giriş yapıyoruz fakat görsele tıklarken gene şifre istiyor.nihayetinde görseli göremiyorum.bu sık olmasa da,aralıklarla başıma geliyor.hangi nedenlerle oluyor çözemedim ama lütfen farklı bir giriş sistemi uygulayın.çünkü çok yetersiz ve hatalı bir düzenek var.

sanırım bazen tarayıcıya göre düşüyor.az evel chrome ile baglanamazken,firefoxla bağlanıyorum.ama bazen chrome la da baglanıyorum.

serkanulusoy
    beni hatırla yı tıklasan bile olmuyor, çok eksikleri var siteyi hazırlayanlara duyurulur!!!

serkanulusoy
    Ben hiçbirzaman görselleri göremiyorum, şifre soruyor, yazıyorum, giriş yapmıyor. Sinir bozucu, herseferinde kötü şeyler söylememek için kendimi zor tutuyorum!!!

esr
    ben de bazı resimlere bakamıyorum malesef üye girişi yaptığım halde. üst üste tekrar tekrar soruyor fakat girmiyor ..bunu ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz acaba ?

esin sezin
    eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet bende bir türlü giremiyorum. aradığım görselleri açamıyorum ve kafayı yemek üzereyim. lütfen bir çaare bulun.

Bir an için ilkokul günlerime geri döndüm.Ah ah ne güzel günlerdi...
    '' Expreyonist ''

mavinova
    aynı problemi ben de yaşıyorum.

hemen size bir case study,
    progress şöyle:

www.arkitera.com.tr de
    ana sayfadayım , soldan
    > yarışma projeleri
    > (mesela) izmir opera binası yarışması
    > birincilik ödülünden örnekler (buraya kadar sorun yok)
    > bir perspektif resmine tıklıyoruz. resmi büyük görmek için. bu noktada kullanıcı adı ve şifre soruyor. kavuniçi bir kutuda "İmajları daha büyük görmek için Arkitera Forum kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmalısınız." diyor. giriyorum. "giriş yap" a basıyorum, biraz düşünüyor, bir an için "yönlendiriyor" ekranı çıkıyor. tarayıcınız sizi otomatik olarak yönlendirmiyorsa buraya tıklayabilirsiniz dediği yeri görüyoruz. ve o ekrandan sonra gene aynı turuncu kutulu ekrana geliyoruz "İmajları daha büyük görmek için Arkitera Forum kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmalısınız."
    bir daha giriyorum> giriş yap > gene aynı döngü. öyle bir iki defa denedikten sonra sinir olup bırakıyoruz peşini.

dolayısıyla imajları göremiyorum. duhh.

firefox 3.6.12 kullanıyorum. ama explorer ve chrome ile de denedim. aynı döngüyü orada da yaşadım. çılgın attım.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •