3 sonuçtan 1 ila 3 arası gösteriliyor.

Konu: Kısa Mesaj İle Bilgilendirme...

Question Kısa Mesaj İle Bilgilendirme...

Öncelikle yıllardır pek çok mimarın, benzer meslek mensuplarının ve öğrencilerin bilgilenmesine, nezih tartışma ve iletişim ortamları bulmalarına olanak sağlayan Arkitera ekibine gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etmek isterim.

Bu çaba ve samimiyetin verdiği cesaretle benim şöyle bir önerim olacak...Mümkün olabilirse, üyeler açısından faydalı olur diye düşünüyorum.Acaba arkiteradaki önemli güncellemer -isteğe bağlı olarak- üyelere kısa mesajla bildirilebilir mi?Önemli etkinliklerin ilanları, yarışma ilanları ve sonuçlarının açıklanması, başka önemli haber ve makalelerin eklendiğine dair bazı güncellemerin yapılmış olduğunu belirten bilgilendirme mesajları...

Bu bilgilendirmenin güncellemeden hemen sonra yapılması ''lüks'' bir istektir elbette.Ve adam akıllı bir mesai ve iş demektir.Ama eğer altyapısını kurmak için gereken maddi destek sponsorluk gibi bir çözümle sağlanabilirse -en azından haftada bir mesela- bu kısa mesajla bilgilendirmeler yapılabilir(mi?).Haftada bir o hafta yapılan güncellemelerden gerekli görülenler başlıklar halinde sisteme dahil olmak isteyen üyelere gönderilebilir.Masraflı bir iş olacağı kesin.Başka sepeplerden dolayı da yapılabilirliği tartışılır tabii.

Bilmem Arkitera yönetimi ve diğer üyeler ne der bu işe?

O kadar fazla site ve bölüm var ki bu söylediğinizi yapmak kolay değil. Geçen sene yapmayı planladığımız ama Buildist projesi nedeniyle bu seneye kalan yenileme çalışmalarına bir ay kadar önce başladık. Arkitera siteleri 2011'de yeni yüzleri ve yeni olanakları ile yayında olacak. Bu notunuzu o yenileme için bir öneri olarak kabul ediyoruz

Başka eleştiri ya da önerileriniz varsa da her zaman öğrenmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Tabii ki, kolay olmadığını tahmin edebiliyorum.

Sizlere kolaylıklar dilerim yenileme çalışmalarında.

Teşekkürler...

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •