2 sayfanın 1. sayfası 12 SonuncuSonuncu
25 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: Facebook'taki gerçek dışı "Arkitera Mimarlık" kullanıcısı

FFI

Facebook'taki gerçek dışı "Arkitera Mimarlık" kullanıcısı

"ÇOK GÜLÜYORUM BU HAYIRCILRAAA HELEKİ AZİZ NESİNİİ DİYNLERE HALK KİMSEYİİ SATMADI CAHİLDE DEİL OLMASI GEERKEN OLDU COK TA İİ OLDUU hayırLISIII BÖLEYMİS=)=)"
    Bu şekilde yazılmıştır bende cevap olarak şöyle yazdım içime acıdı çok üzüldüm.

Bu yazıyı kaleme alırken öncelikle arkitera forumda uymaya çalıştığımız düzgün Türkçe kullanımına uymanızı beklerdim. Eğer bu konuyu arkitera forumda açmış olsaydınız geçersiz konu olurdu.Halk satmaz cahil olabilir geri de olabilir.Ama sizi...n gibi kraldan çok kralcı olmaz.Mustafa Kemal Atatürk gibi toplumun önünde olup toplumu ilerye doğru sürükleyen lider ve yasaları vardır.Bir de şu an ki durumumuz var.Kişiler toplumu eleştirebilir ama sizin gibi kurluşlar,oluşumlar böyle düşünenleri bu şekilde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak, bu şekilde hadsizce konuşamaz.Demokrasi getirdiğini söyleyen bir kanunlar yekününü savunuyorsanız en azından etiğine jargonuna uyunuz.Ben her sabah bilgisayarımı açtığımda ilk baktığım yer Arkiteradır;bu şekildeki hareket ve söylemlerinizle bizi soğutmayın haddiniz bilin...

Nerede bu mesaj facebook'ta?

Alıntı Orijinal metin FFI tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    "ÇOK GÜLÜYORUM BU HAYIRCILRAAA HELEKİ AZİZ NESİNİİ DİYNLERE HALK KİMSEYİİ SATMADI CAHİLDE DEİL OLMASI GEERKEN OLDU COK TA İİ OLDUU hayırLISIII BÖLEYMİS=)=)"
    Bu şekilde yazılmıştır bende cevap olarak şöyle yazdım içime acıdı çok üzüldüm.

Bu yazıyı kaleme alırken öncelikle arkitera forumda uymaya çalıştığımız düzgün Türkçe kullanımına uymanızı beklerdim. Eğer bu konuyu arkitera forumda açmış olsaydınız geçersiz konu olurdu.Halk satmaz cahil olabilir geri de olabilir.Ama sizi...n gibi kraldan çok kralcı olmaz.Mustafa Kemal Atatürk gibi toplumun önünde olup toplumu ilerye doğru sürükleyen lider ve yasaları vardır.Bir de şu an ki durumumuz var.Kişiler toplumu eleştirebilir ama sizin gibi kurluşlar,oluşumlar böyle düşünenleri bu şekilde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak, bu şekilde hadsizce konuşamaz.Demokrasi getirdiğini söyleyen bir kanunlar yekününü savunuyorsanız en azından etiğine jargonuna uyunuz.Ben her sabah bilgisayarımı açtığımda ilk baktığım yer Arkiteradır;bu şekildeki hareket ve söylemlerinizle bizi soğutmayın haddiniz bilin...
    Arkitera'nın Facebook'ta 9 sayfası var, herhangi bir sayfaya yukarıdaki mesaja benzer bir mesaj gönderilmemiş. Ayrıca artık kullanılmayan grupları da kontrol ettim orada da böyle bir mesaj yok. Bu konuda bir açıklama yazarsanız iyi olacak. Acilen hem de.

FFI
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001222196785 Profili buradadır facebookta arama yaptığınızda arkitera mimarlık diye karşınıza çıkıyor. ilk yazdığım mesajda bahsi geçen yazı hala orada gözükmektedir.

Bu işte bir kelek var ya neyse.

FFI
    kesinlikle bir şeyler var. 6-7 yıldır arkiterayı takip ederim bu şekilde birşeyle karşılaşmadım konuyu buraya taşımamda ki amaçta zaten bu kelekliği yapanın haddini bildirmek ve bizim olan arkiterayı korumak eğer gerçekten böyle bir durum varsa da gereken tepkiyi gösterip arkiteradan üyeliğimi kaldırmaktır. ilk yazımın son cümleleri bunu gayet iyi özetliyor diye düşünüyorum...

Bir kere bu profilin kurumsal bir kimlikten çok kişisel bir profil olduğu çok belli; doğum tarihi, Sinop, İTÜ, Galatasaray gibi bilgiler bunu açık ediyor. Referandum gerginliği sanırım algılarda şartlanmaya yol açmış. Mesele burada mesajdan çok, Arkitera ismini kullanma gafletinde bulunan bu şahsın kim olduğunu deşifre etmek ve o profili iptal ettirmek.

Bizim ofiste iş saatlerinde Facebook kapalı. Bir ekran görüntüsü ekleyebilir misiniz.

Ben şikayet ettim
    Siz de ediniz.

Name:  face.jpg
Views: 223
Size:  61,0 KB

Vay çakal vay... Şikayeti doldurup yolladım, dikkate alırlar umarım.
    Burak Serkan GÜRGÜR
    www.serkangurgur.com.tr

FFI
    işin garibi bu eleman arkiterayı da beğenmiş. arkiteraya timsah saldırıları başladı.

Hem kişiyi şikayet et butonu aracılığıyla hem de fikri mülkiyet ihlali yoluyla gereken şikayeti yaptım. Eğer Facebook adım atarak önlem almazsa suç duyurusunda da bulunacağız.

Elbette ki bu profilin bizimle ilgisi yok.

FFI
    teşekkürler bende sayfayı şikayet ettim. çok mutlu oldum bu durumu o şahsiyete güzel de bir mesaj yazdım fakat hala cevap vermedi.

Bloklanmıştır belki de bunca şikayet ardından

Sayfa hala açık,rahatlıkla giriliyor!
    '' Expreyonist ''

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •