4 sonuçtan 1 ila 4 arası gösteriliyor.

Konu: Konsept Seçimi Yardım ?( Stand Projesi )

Konsept Seçimi Yardım ?( Stand Projesi )

mrb arkadaşlar içmimarlik 2. sınıf ogrencıyım ve bu donemlı projem bı stand tasarımı ve standta sunacıgm marka zebrano fırımasın tanıtacam ama daha onceden bır konsept cıkartmam gerek ve bulacagım o konsept zebranoyu yansıtacak bır konsept olması gerek ve zebranoyu dıger fırımalardan ayıran baslıaca bı kac sey buldum ;
    Fiyatı
    Tasarımı
    Kalitesi
    Ve Kişiye göre ürünlerini degiştirebilmesı yanı fabrıkasyon degılke kişiye göre tasrımları degıştırmesı

bu özellıklere göre nasıl bı konsept cıkartabılırım bana yardımcı olabılırmısınız?

Ah bir de utanmadan sıkılmadan gerektiği yerde küçük "i" yazabilecek kadar kendinize ve dilinize güveniniz olsa, sonra ödevinizi sorsanız.

Ödevi direkt sormak yerine bir şeyler çizmiş olsanız ve geldiğiniz noktayı biz de görebilsek. Yoksa ödev verilir vermez buraya aktarmışsınız biz nasıl yardımcı olalım ödevinizi mi yapalım?

Nedir?

Alıntı Orijinal metin ayasofya tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Ah bir de utanmadan sıkılmadan gerektiği yerde küçük "i" yazabilecek kadar kendinize ve dilinize güveniniz olsa, sonra ödevinizi sorsanız.

Ödevi direkt sormak yerine bir şeyler çizmiş olsanız ve geldiğiniz noktayı biz de görebilsek. Yoksa ödev verilir vermez buraya aktarmışsınız biz nasıl yardımcı olalım ödevinizi mi yapalım?

Nedir?
    ödevi soruyorum çunku tasarıma başlamadan önce bir konseptim çıkış noktam olması gerekır , eskis üzerinde karamalarım var tabi ama hocaların istedigin tasarıma başlamdan önce bir konsept seçerek tasrıma başlamamızı söyluyorlar benden konsepti seçekte zorlandıgım için buraya konu actım . ödevimi siz yapın diye degil heralde sadece başka arkadaşların fıkrını alım dıye ama gerek kalmadı zaten.

Merhabalar forumda konu açmayı bulamadığım için buraya yazıyorum. Consept konusunda yardıma ihtiyacım var eko-bina tarzı bir çalışma yapıyorum aslında çıkış noktam güneşi en verimli şekilde kullanmak ama consept olarak güneşi belirlemenin basit kaçacağını düşünüyorum. Bu konuyla ilgili olarak öneriye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •