7 sonuçtan 1 ila 7 arası gösteriliyor.

Konu: Hotel Babyloon - Restoran / Mezuniyet Projesi 2011

BEAUX

Hotel Babyloon - Restoran / Mezuniyet Projesi 2011

İç Mimarlık Bölümü Mezuniyet Projesi

Konu:Hotel
    Tasarım Kavramı: Babylon
    Yer:Restoran & Bar

Olumlu veya olumsuz bütün yorumlarınız değerlidir.
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar  

Yorum yapılması için daha fazla mesleki bilgi eklemeniz gerekmez mi.

Tabii plan da lazım.
    Ancak render güzel gözüküyor.

Biraz daha bilgi lütfen.

BEAUX
    Alıntı Orijinal metin ayasofya tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Tabii plan da lazım.
    Ancak render güzel gözüküyor.

Biraz daha bilgi lütfen.
    Name:  sdsds.jpg
Views: 800
Size:  195,2 KB

Yorumalrı render için istemiştim, teknik açıdan proje değerlendirmesini başka başlıklar altında yapmamız daha doğru olur diye düşünüyorum

Gerek tavanda gerekse sandalyelerde yansıma değerleri biraz fazla gibi olmuş, ilk bakışta bu gözüme çarpıyor, bir de arkadaki tuğla kaplamalı duvar genel malzeme kullanımına göre biraz tezat kaçmış sanırım. Ve son olarak kolonların yere temas ettiği noktalar için tavanda düşündüğünüz gibi bir detay üretebilirsiniz. Ek olarak kolonlar üzerinde kaynağını anlayamadığım-aslında tavandaki spotlardan dolayı- ışık patlamaları mevcut ve biraz rahatsız edici. Ortadaki bantın malzemesini pek anlayamadım bir de...

Bu noktaları saydım ama bence gayet başarılı bir çalışma. Tebrikler.

BEAUX
    Alıntı Orijinal metin nesriny tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Gerek tavanda gerekse sandalyelerde yansıma değerleri biraz fazla gibi olmuş, ilk bakışta bu gözüme çarpıyor, bir de arkadaki tuğla kaplamalı duvar genel malzeme kullanımına göre biraz tezat kaçmış sanırım. Ve son olarak kolonların yere temas ettiği noktalar için tavanda düşündüğünüz gibi bir detay üretebilirsiniz. Ek olarak kolonlar üzerinde kaynağını anlayamadığım-aslında tavandaki spotlardan dolayı- ışık patlamaları mevcut ve biraz rahatsız edici. Ortadaki bantın malzemesini pek anlayamadım bir de...

Bu noktaları saydım ama bence gayet başarılı bir çalışma. Tebrikler.
    Öncelikle, altın değerinde ki yorumunuz için teşekkür ederim.Çok komik şartlar altında yapmış olduğum bu çalışma insanlık için küçük benim için gerçekten büyük bir adım

Teknik konulara değinecek olursak;eleştirilenizin hepsinde haklısınız.Kendi çabalarımla öğrenmeye çalıştığım 3d S Max'e tam anlamıyla hakim olamadığım için bu tür yansımalar, parlamalar,eksik detaylar gibi hatalar ortaya çıkmakta.Bunları da, deneme yanılma yolu ve mesleki bilgilerle( eğitim aşamasında ) en aza indirgemeye çalışıyorum.Umarım ileride, ortaya daha güzel şeyler çıkacaktır.

ekler gözükmüyor

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

2 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 2 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •