13 sonuçtan 1 ila 13 arası gösteriliyor.

Konu: Pano

sin

Pano

Arkiterayı takip edenlerin bildigi gibi bu adresin misyonuna ve kisiligine yakısmayan milletimizin buyuk cogunlugunun en buyuk hastalıgı olan gudulme duygusundan kaynaklanan bir bası bozukluk pano lınkınde goze carpyor.
    Bu konunun uzerınde durulmasını gercekten cok ıstıyorum. Mimarlık mesleginin adını kirletmeye seviyesini dusurmeye calısmaya (isteyerek yada istmeyerek) kimsenin hakkı yok. Olmamalı da.
    Yetkisi olan kimseler lutfen bu konuda birsey yapsınlar.

Saygılarımla

2283) Yunus Hepturk
    hep_turk2000@yahoo.com
    **MODELLEMEDE OLAY**

Her turlu projeniz paftasi 10milyona kaliteli bir sekilde modellenir. Animasyon ise 20milyon.
    --------------------------------------------------------------------------------

Perşembe, 1. Nisan 2004 17:38

2339) Ali Hasan Kurt
    alihasankurt@yahoo.com
    http://www.gtasarim.com.tr/
    her tur projeniz modellemesi 5milyona yapilir.
    animasyon isterseniz.
    10milyona
    (ic modelleme haric.)
    mimar
    ali hasan kurt
    --------------------------------------------------------------------------------

Pazartesi, 12. Nisan 2004 8:15

Ben bunların ciddi oldugunu sanmıyorum. Biri kendi çapında eğlenmiş.

turist
    Lütfen yetkililerden birisi şu PANO'ya bir göz atabilir mi???
    Epey bir temizliğe ihtiyacı var da!!!

Vallahi benim pano'dan çok canım yanmıştır.

Ne uğruyorum ne de bakıyorum.

Ayrıca orası hakkında ufacık bile yetkim yoktur. Sadece okuyabilirim. Onu da yapmayacağım.

Protesto yani.

bu paralar dolar cinsinden olmasın

sin
    Pano bolumune de yazdım buraya da yazmayı uygun gordum, adı gecen bolumu okumayan arkadaslar ıcın ama bıseyler yapmalı dıye dusunuyorum en azından bızler mımar olarak olan bıtenı seyretmekten vazgecmelıyız dıye dusunuyorum :

arkadaslar diye baslasam mı diye dusundum ama sanırım meslektaşlarım diyerek başlamak daha mantıklı olacak. Hal boyleyken hepımız daha da kotuye gıttıgını goruyorken, olan bıtene prım verıp vermemek bızım elımızde. Lutfen konuyla ılgılı cozume yonelık olası fıkırlerınızı renderıng bolumundekı pano baslıgı altına yazın. Malumunuz burda gunluk ılanlardan yazılanlar akıp gıdıyor, uzun omurlu olmuyor. Belkı durumu duzeltmek ıcın yapabılecegımız bırsyeler vardır.

Pano Hakkında

Aynı zamanda Rendering başlığı altında da açılan bu konu buraya taşınmıştır. Aynı zamanda Panoda devam eden ve Pano'nun kullanılış amacına amacına uymayan mesajlar oradan silinmiştir.

Konuyla ilgili istek görüş ve önerilerinizi burada belirtiniz.

marul
    merhaba,

benim panoyla ilgili bir sorunum var (sanırım).. 4-5 gündür sürekli olarak panoya ilan bırakmama rağmen nedense hiç biri yayınlanmadı. ilanda kurallara aykırı bir şey yazdığımı da sanmıyorum. bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı?

Alıntı Orijinal metin marul tarafından gönderilmiş
    merhaba,

benim panoyla ilgili bir sorunum var (sanırım).. 4-5 gündür sürekli olarak panoya ilan bırakmama rağmen nedense hiç biri yayınlanmadı. ilanda kurallara aykırı bir şey yazdığımı da sanmıyorum. bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
    Konu ile ilgili yolladığınız e-mailiniz de elimize ulaştı. Siz en kısa sürede cevap vereceğiz.

marul
    farklı bir mail adresiyle tekrar kaydoldum. bu sefer ilan bırakırken üstte adım soyadım ve mail adresim de gözükmüyor, ilan bıraktım ama yine sayfada çıkmadı. sanırım sistemle ilgili bir sorun var. ilanımı moderatörler aracılığıyla koymam mümkün mü acaba?

marul
    Panoya ufak bir ilan bırakabilmek için 4 farklı mail adresi kullandım, denemeye başlamamdan bu yana 2 hafta geçti fakat malesef hala başarabilmiş değilim. Bu süre zarfında yetkililerden doyurucu bir cevap da alamadım. Son denememde sistemle ilgili bir hata olasılığına karşı soyadımı değiştirerek kaydoldum ve bu sefer her şey yolunda gözüküyordu ama yine nafile. art niyet aramak için bir sebep göremiyorum, yine de herkes ilanını rahatça bırakabiliyorken bir tek benim bu sorunu yaşamam çok saçma geliyor. Benim bırakacağım bir ilan sizler için çok önem taşımıyor olabilir ama freelance çalıştığım için benim açımdan önemi var. En azından yardımcı olmak adına ilanımı alıp panoya koyabilirdiniz, ya da "sistemde şöyle bir hata var, maalesef bir tek sizde oluşuyor düzeltince size haber vereceğiz" bile deseniz, inanmasam da benim için yeterliydi.

Her neyse, yayın hayatınızda başarılar dilerim..

Sinem Çetinturk

Pano ile İlgili Sorunlar Hakkında

Kullanıcılar tarafından Pano'ya mesaj girişleri devam ediyor. Sistemimizde herhangi bir sorun gözükmüyor. Üyeliğinizi kontrol ederek tekrar mesaj girişi yapmayı deneyebilirsiniz.

cihanaydemir

benimde ilanlarım yayınlanmıyor

Malesef aynı sorunu bende yaşıyorum 4 5 defa ilan göndermeme rağmen ilanım yayınlanmamakta, diğer kişilerin ilanlarının yayınladığını görüyorum sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •