3 sonuçtan 1 ila 3 arası gösteriliyor.

Konu: Yüksek Lisans Proje Yapım ve Yönetimi ile ilgili

Yüksek Lisans Proje Yapım ve Yönetimi ile ilgili

selamlar herkese,
    şu an laü son sınıf mimarlık öğrencisiyim. proje ve yapım yönetimi üzerine yüksek lisans yapmayı düşünüyorum.
    iş hayatım la ilgili ne gibi yararları olabilir? mesela daha şantiye şefliği kurslarına yazılarak daha iii olabilir mi?
    Bu arada kendi işimizde müteahhitlik yapıyoruz.

itü ve msgsü buldum yüksek lisans programlarını. acaba oralarda okuması zor olabilir mi?
    teşekkürler şimdiden

Proje yapım ve yönetimi ile ilgili yapacağınız yüksek lisans, uluslararası veya ulusal ölçekte büyük (yaygın tabirle "kurumsal") bir inşaat şirketinde çalışacaksanız, hem cv nize kazandıracağı etiket hem de öğretecekleri ile işinize yarayacaktır. Kendi aile işinizde de, işi daha bilinçli ve programlı (hem maliyet hem de zaman anlamında) yapmanız konusunda yararlı olabilir. İTÜ ve Mimar Sinan tabii ki belli bir zorluk derecesi olan üniversitelerdir. YTÜ'de de aynı program var bu arada. Herhangi birindeki programa girdiğiniz takdirde, başarılı olmak için disiplinli bir çalışma temposunu göze almanız gerekecektir.
    Hayat, biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir... (J. Lennon)

çok teşekkürler
    itü proje yönetim merkezi birimi varmış, tezsiz diyor.
    bunun bu proje ve yapım yönetimi programı ile farkı nedir?,aynı seviye midir?

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •