6 sayfanın 1. sayfası 123456 SonuncuSonuncu
85 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: Mimarlar Odası 42. Dönem Seçimleri (Şubat 2012)

Mimarlar Odası 42. Dönem Seçimleri (Şubat 2012)

Gelen bu email ile İstanbul Büyükkent Şubesi'nin olağan genel kurulu ve seçimleri ile ilgili ilk bilgilendirme yapılmış oluyor.
    Değerli Meslektaşımız,

17-18-19 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleşecek TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi 42.Dönem Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri üye listeleri 04-05 Şubat (Cumartesi-Pazar) 06-Şubat 2012 (pazartesi) günlerinde 09.00-17.00 saatleri arasında Kemankeş Cad. No.31 Karaköy adresimizde askıya çıkarılacaktır.
    Askı süresi içersinde listede adınızın olup olmadığını kontrol edebilmeniz için bilgilerinize sunarız..

Saygılarımızla,

TMMOB Mimarlar Odası
    İstanbul Büyükent Şubesi

Geçen sene de seçime giren TÜMİP bu sene de çalışıyor görüldüğü kadarıyla.

Şimdiden başkan adaylarının adını belli ederek sitelerine koymuşlar, bu yanıyla takdiri hakediyor.

TÜMİP web sitesi: http://tumip.org/

Name:  Tumip.org - Google Chrome_2012-01-31_09-30-25.png
Views: 2429
Size:  69,7 KB
    Yüksek Mimar Ali Reyhan ESEN

1961 yılında Ürgüp’de doğdu. 1965 yılında Ankara’ya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1978 yılında İstanbul’a gelerek DGSAMYO ( Mimar Sinan Üniversitesi ) Mimarlık Bölümünde Lisans eğitimine başladı, 1984’de mezun oldu. 1985-89 yıllarında YTÜ Rölöve ve Restorasyon dalında Yüksek Lisans yaptı.

İş hayatına, 1984-85 yıllarında İstanbul’da Serbest Mimarlık çalışması ile başladı. 1985-90 yıllarında DEÜ Denizli Mühendislik Fakültesinde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı, 1990-92 yıllarında İstanbul’da bir firmada Proje Müdürlüğü, 1993-94 yıllarında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Araştırma Görevlisi, 1994-95 yıllarında Sakarya Üniversitesi Yapı İşleri Müdürlüğünde Mimar, 1995-96 yıllarında İstanbul’da bir firmada Teknik Müdür olarak çalıştı. 1997 yılında kurduğu Reyhan Mim. Müh. İnş. Taah. Tic. Ltd Şti firması ile yurtiçi ve yurtdışı mimarlık hizmetleri yapmaktadır.

Mesleki, kültürel ve sosyal çalışmalara katkı olarak, KTB Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü İstanbul V Numaralı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Üyeliği, (2008-2011) YTÜ Mimarlık Fakültesi Bitirme Ödevi Danışman Üyeliği (2011), Mimar Mühendisler Grubu, Birleşmiş Mimarlar Derneği, Yıldız Mezunları Derneği, İnsan ve Medeniyet Hareketi, Kutup Yıldızı Derneği, Çamlıca Çevre Ahlak ve Kültür Derneği, Süleymaniye Topluluğu, İstanbul Şehir Platformu, Tüm Mimarlar Platformu gibi kurum ve sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunmaktadır.

Evli ve dört çocuk babasıdır.

Kayseri seçimleri ile ilgili Facebook'ta gördüğüm bir poster. Soru: Kayseri'de iki ekip mi yarışıyor?
    Name:  428588_129094240544554_100003319359346_141625_937329398_n.jpg
Views: 2403
Size:  75,7 KB

Ben Tümip'in bir türlü seçim bildirgesine ulaşamadım.

Bu arada şu mimarlar odasının ambelmini evirip çevirip, siyasal imgelerle bezeyip tipografik işler yapılmasa ne kadar mutlu olacağım bir bilseniz.

Bırakın oluşumunuzun logosunu tasarlamayı, ya da bırakın "demoktarik" "sosyal" "eşitlikçi" filan demeyi rica ederim. Öyle olmayan mimar var mı?

Bütün gruplara diyorum. Daha anlaşılır basit ve tamamlayıcı, işe yarayan bildirgelerle gelin. Onları okuyalım biz de kime oy vereceksek verelim.

Teşekkürler.

http://www.haberx.com/mimarlar_odasina_aday_olan_ismail_ruhlukurkcu(17,n,10873259,786).aspx

Kayseri'de iki liste var görünen o ki.

KAYSERİ (İHA) - Mimarlar Odası Kayseri Şube Başkanlığı'na adaylığını açıklayan İsmail Ruhlukürkçu, “Odada dernekçilik zihniyetini geliştireceğiz” diyerek 564 mimarın sözcüsü olacağız” dedi.
    “Kayseri şubesi 11. dönem yönetim kurulu adaylığını açıklıyorum” diyen Ruhlukürkçü, “Mimarlığın paydası arkadaşlık ve meslektaşlık bilincidir. Meslek dallarındaki sorunların halledilmesi, serbest çalışan, akademisyen arkadaşlarımızın ücretli çalışan arkadaşlarımızın sorunlarını çözmek için aday olduğumuzu belirtmek istiyorum” diye konuştu.
    6 dönemdir yönetim kurulu başkanlığını yapan Hakan Mahiroğlu'nun yönetim kurulu üyeliği yapmak istemediğini söylediğini bildiren Ruhlukürkçü açıklamasını şu şekilde sürdürdü:
    “Hakan Mahiroğlu'na teşekkürlerimizi sunuyoruz. Olağan üstü bir gayret sarf etti. Mevcut binanın alımında büyük emekleri geçti. Mesleğimize sarf ettiğimiz emeklerin boşa gitmediği bizi memnun ediyor.
    Mimarlık yaşam biçimi olarak görüyoruz ve mesleğimizi çok seviyoruz. Bizler yerel yönetimlerle devamlı ilişkiler içinde olacağız, onların çıkaracağı projelere katkı, yeri geldiğinde eleştiri yapacağız. Danışılan kurum olma içinde olacağız. Çok kısa bir süre içinde gelişen yapı denetimleri kanunu ile birlikte Kayseri'de kaos ortamı oluştu. Yapı Denetim Şirketleri kendi üstüne düşmeyen hakları kullanma işlerini Mimarlar Odası olarak engellemeye çalışacağız.
    Odada dernekçilik zihniyetini geliştirmeye çalışacağız. Odalarda üyelik mecburi, derneklerde gönüllülük esastır. Dernekçilik yapacağız, odacılık değil. Gönülden hizmeti odaya taşımaya çalışacağız. Mimarların sorunları ile birebir ilgileneceğiz. Dertlerle dertleneceğiz.
    Yeniden gündemde olan kanunlaşma içinde olan müşavirlik sistemi ile ilgili girişimlerde bulunacağız. Sorunları dosya haline getirerek bakanlığa ileteceğiz. Şube de olsak elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
    Sadece büyük projelerde değil, serbest müteahhitlik hizmeti verenlerin proje kazanımlarında yarışmaları tavsiye edeceğiz. Kayseri'deki 564 mimarın sözcüsü olacağız.”
    Yönetime aday olan Fatih Boydak'ın, Boydak ailesi ile bir bağının olup olmadığının sorulması üzerine ise Ruhlukürkçü, “Fatih Boydak, başkanlığında bir liste daha var. Boydak ailesi ile bir ilişkisi yok. Elazığlı bir arkadaşımız” cevabını verdi.
    Mimarlar Odası Başkanlığı'na aday olan İsmail Ruhlukürkçü'nün listesinde şu isimler bulunuyor:
    Kasım Balcı, Hakan Kılınç, Güntülü Gündoğ, Eda Velibaşoğlu, Hatice Köseler, Ayşegül Kıdık

Kayseri seçimleri ile ilgili Arkitera.com kaynaklı bir haber
    Mimarlığın tüm aktörleri bir arada!

Son zamanlarda ortaya çıkan -ve çıkacak- gelişmeler, mimarlık mesleğinin kapsamı ve mimarın rolü üzerine dikkat çekici tartışmaları gündeme getirmektedir. Eğitim sürecinden, mesleğin icrasını etkileyecek düzenlemelere kadar birçok hayati konu, uzun bir süredir mimarlık ortamının önemli gündem konuları arasında yer almaktadır. Uyum yasaları ve yeni anayasa hazırlığı kapsamında, mimarlık eğitimi ve sonrası akreditasyon, serbest dolaşım, mesleki yetkinlik, meslek örgütlerinin yasal konumu gibi birçok hayati konuda tartışmalar süregitmektedir. Öte yandan, kamu da çalışan mimarların mesleki hakları başta olmak üzere, çalıştıkları kurumlar arası ortaya çıkan farklılıklar, ücretli çalışanların sosyal ve mesleki hakları, ücret dengesizliklerinin yanı sıra, serbest mimarlık hizmeti veren meslektaşlarımızın karşılaştıkları zorluklar ve eşitsizlikler gibi durumlar da, mimarlık ortamının çözüm bekleyen en önemli konuları arasındadır. Bunlarla birlikte, özellikle üretim sürecinde mesleki denetimin işlerliği üzerine çelişki ve tartışmaların da ne derece önemli konular olduğu apaçık ortadır.

Tüm bu sorunların çözümünün üretiminde, bir meslek örgütü olarak Mimarlar Odası'nın rolü, etki alanı ve gücü tartışılmazdır. Meslek örgütü, içeriği dikkate alındığında, mesleki hakların korunması ve/veya savunulması, meslektaşlar arası iletişim ve etkileşim ağını güçlendirmek adına gezi, buluşma gibi çeşitli sosyal etkinlikler yapılması, meslek etiğinin ve mesleki ortamın entelektüel gelişimine katkı sağlamak amacıyla sergi, söyleşi, konferans, sempozyum gibi etkinlikler ile dergi, bülten, kitap gibi medya araçlarının üretilmesi, serbest piyasa koşulları karşısında ortaya çıkabilecek olası eşitsizliklerin dengelenmesi gibi ana başlıklar üzerinden yapılacak çalışmalara odaklanmakla yükümlüdür.

Mimar; serbest mimarlık hizmeti veren, eğitimci, araştırmacı, yazar, kamu ve özel kurumlarda yönetici, çalışan veya işveren konumuna kadar oldukça değişken mesleki uygulama alanlarına sahiptir. Dolayısıyla, meslek örgütünün işlerliğinde mimarlık mesleğinin tüm aktörlerinin bizzat varlığı ve katılımı oldukça önemlidir.
    Bu bilinçle, serbest, ücretli ya da kamuda çalışan tüm meslektaşlarımızdan, eğitim sürecinde olan öğrencilere kadar, mimarlık ortamının tüm paydaşlarının bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. Meslek örgütünün, yerel, ulusal ve hatta uluslararası ölçekte etkin temsilinin yanı sıra, mimarlık mesleğinin sorumluluklarının bilinci ile yapıcı, katılımcı bir diyalog ortamının üretilmesi hedeflenmektedir."

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi
    11. Dönem (2012-2014) Yönetim Kurulu Aday Listesi
    Yönetim Kurulu
    1.Fatih Boydak
    2.Füsun Kocatürk
    3.Sibel Livdumlu
    4.Şeyda Güngör Açıkgöz
    5.Sirer Çiftçi
    6.Gökhan Kömürcü
    7.Mehmet Babayağmur
    8.Adnan Onca
    9.Derya Özkaya Tuncer
    10.Hande Uzun
    11.Medine Marina Temel
    12.Hasan Köksal
    13.Metin Demirtaş
    14.Hülya sarı

Şube Soruşturma ve Uzlaştırma
    1.Orhan Say
    2.Ali salman
    3.Ahmet Tahir Gül
    4.Muzaffer Yükselen
    5.Mehmet Kasap
    6.Mustafa Dulda
    7.Meliha Kürtüncü Dağhan
    8.Seyithan Kök
    9.Gün Işık
    10.Eda Kaplan

Denetim Kurulu
    1.İzzet Başkal
    2.Aysel Say
    3.Tülin Taşçı Özandaç
    4.Handan Kısır
    5.Gülşah Tekden Üstündağ

Genel Merkez Genel Kurul Delege
    1.Hakan Özkan
    3.Füsun Kocatürk
    4.Burak Asiliskender
    5.Sibel Livdumlu
    6.Gülsema Diler
    7.Şeyda Güngör Açıkgöz
    8.Bülent Erbakırcı
    9.Murat Çağlar Baydoğan
    10.Devrim Topuz
    11.Serdar Günal
    12.Mehmet Babayağmur
    13.Fatih Kiraz
    14.Fatih Boydak
    Serkan Özdemir
    15.Hasan Köksal
    16.Sirer Çiftçi
    17.Gökhan Kömürcü
    18.Fazilet Kahraman
    19.Venhar Çapar
    20.Ümit Hakan Karatepe

Diyarbakır

TMMOB Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesinin 10. Olağan Genel Kurulu 28 - 29 Ocak 2012 tarihlerin Cumartesi-Pazar günleri Saat:10.00’da Ekinciler Cad. Kalender Center Kat:6 / 10 Diyarbakır adresinde çoğunluklu yapılacaktır.
    Çoğunluk sağlanamadığı taktirde 04 - 05 Şubat 2012 tarihlerinde Cumartesi-Pazar günleri aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın aşağıdaki gündemle toplanacaktır.

Üyelerimize ilanen duyurulur.

GÜNDEM

1.GÜN
    1- Açılış ve Başkanlık Divanı Seçimi
    2- Saygı Duruşu
    3- Açılış Konuşması
    4- Çalışma Raporunun Okunması
    5- Yönetim Kurulunun Aklanması
    6- Dilek ve Temenniler
    7- Seçime Katılacak Adayların Belirlenmesi

2. GÜN
    1- Seçimlerin Yapılması
    2- Kapanış

TMMOB
    MİMARLAR ODASI
    DİYARBAKIR ŞUBESİ

Adana
    http://www.adanahabermerkezi.com/guncel/mimarlarda-kamisli-yeniden-baskan-oldu-h7665.html

Mimarlar'da Kamışlı yeniden Başkan oldu

TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi 12. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri sunucu yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını almalarının ardından yaptıkları ilk toplantıda görev bölümü yaptı.
    31 Ocak 2012 Salı 13:23Bu haber 22 kez okundu

Görev bölümü Başkan Bekir Kamışlı, Başkan Yardımcısı Kamuran Pekçetin, Şube Sekreteri Ufuk Önder, Şube Saymanı Nusret Baş, Üyeler Demet Erke Yaptı, Egemen Say ve Mehmet Taner şeklinde oluştu.
    Mimarlar Odası Adana Şube Başkanlığına yeniden seçilen Bekir Kamışlı,” 21-22 Ocak 2012 tarihinde gerçekleşen şubemizin 12. Dönem olağan genel kurulunun ardından gerçekleştirdiğimiz ilk toplantıda Yönetim kurulu görev dağılımını yapmış bulunmaktayız. Yönetim kurulumuz ve seçilen diğer arkadaşlarımızla birlikte yeni dönem çalışma akslarımızı, kent ve kamu yararı önceliklerimiz ile birlikte meslektaşlarımızın da mesleki sorunlarına çözüm üretebilmek oluşturacaktır. Kent topraklarının yabancılara satıldığı, kültürel ve doğal mirasımızın pazarlandığı mimarlık mesleğinin ilişkilenme alanlarının daraltılmaya ve meslek örgütümüzün sadece bir düzenleme örgütü haline dönüştürülmeye çalışıldığı değişen bir Türkiye panoraması içerisinde, yasama süreci atlanarak; Kanun Hükmünde Kararnamelerle ve dayatmacı düzenlemelerle, yapı üretim süreci, bizim dışımızda yeniden yapılandırılmaktadır. Mimarlık ortamı ve Mimarlar Odası çok boyutlu bir saldırının hedefinde bulunuyor. Meslek odaları işlevsizleştirilmek istenmektedir. Çıkartılan kanun ve kararnamelerle ülke kaynakları, kıyılar, ormanlar, akarsular, kentsel ve kırsal alanlar küresel sermayenin talanına sunuluyor. Bir taraftan serbest mimarlık hizmeti veren bürolar inşaat devlerinin ve yabancı firmaların taşeronlarına dönüşüyor, diğer taraftan TOKİ ve kentsel dönüşüm uygulamalarında olduğu gibi ülke bütününde konut üretimi yandaş ve gerici kadroların eliyle kentsel yağmaya dönüştürülüyor. Yandaş olmayanlar ise iş yapamaz durumda bırakılıyor. Kent ve demokrasi mücadelesiyle özdeş bir tarihi bulunan TMMOB Mimarlar Odasının sürdürdüğü hukuksal ve demokratik çabalarının önünün kapatıldığı bir dönemle karşı karşıyayız. Uygarlık tarihi ile eş bir geçmişi ve kültürün ifadesi olan mimarlık mesleğinin bütün bu olumsuz süreçlerden etkilenmemesi ve üstesinden gelebilmesi, ancak Mimarlar Odasının ve mimarların birlik içerisinde kararlı, tutarlı ve etkin çabası ile olanaklıdır. Mimarlık mesleği varoluşundan bu yana; toplumun sosyal, ekonomik gelişim süreçlerinden, tarihsel kültürel değer ve geleneklerinden etkilenmiş, aynı zamanda bu süreçleri de etkilemiştir. Bu nedenle temel ilgi alanı, ‘’İNSAN / YAŞAM / MEKAN’’ olan mimarlığın ve mimarın aynı zamanda toplumun sosyal, kültürel, ekonomik ve demokratik yapılanmasını sorgulayan, geçmişin değerleriyle, gelenek ve birikimleriyle; geleceğin çağdaş, teknik ve demokratik talepleri arasındaki ilişkiyi sağlayacak, üretici ve yapıcı öneriler geliştirmeye yönelik mesleki ve kültürel sorumluluğu bulunduğunun bilincindeyiz. Bu bilinci ve birikimi taşıyan ve yansıtan bir mesleğin meslek kuruluşu olarak, mimarlığı ve mimarı toplumda hak ettiği saygın yere ulaştırmak, meslek pratiğini daha ileriye taşımak amacımız ve temel programımızdır. ‘’Mimarlık, topluma ve çevreye karşı sorumludur’’ ana temasıyla bu doğrultuda meslek politikalarının geliştirilmesi ve toplum için mimarlık akslarımızla çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu.

Şanlıurfa
    http://www.habergap.com/detay.php?id=2956

Tepe, Mimarlar Odası Başkanı oldu

10 Ocak 2012 13:09

Şanlıurfa Mimarlar Odası Başkanlığı’na Mimar Murat Tepe seçildi. Şanlıurfa İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz ve İbrahim Güllüoğlu Tepe'yi ziyaret etti.

Şanlıurfa Mimarlar Odası Başkanlığı’na Mimar Murat Tepe seçildi. Şanlıurfa İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, beraberinde AK Partili Meclis üyesi A.Kadir Kol ile birlikte Mimarlar Odası Başkanlığı’na seçilen Murat Tepe’yi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Mustafa Yavuz, “Yeni seçilen Mimarlar Odası Başkanı Murat Tepe ve yönetim kuruluna başarılar dilemek için buradayız. Özellikle bir şehrin yapılaşmasında inşasında çok kilit bir nokta. Bugün burada yeni başkanımıza çok iş düşüyor. Tabi birlik beraberlik içerisinde Şanlıurfa’mızı kalkındırmak için gerekli bütün çalışmaları hep birlikte yapmamız gerekiyor. Özellikle Van depreminden sonra da Şanlıurfa’mızın %60’lık gecekondu kısmının kentsel dönüşümünün başlaması için hepimize görev düştüğü kadar başkanımız Murat Tepe’ye daha da önemli görev düşüyor. Bu konunun gündeme getirilmesi konusunda bunu çok önemsiyorum.Yeni seçilen başkanımıza hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Güllüoğlu’ndan ziyaret

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu, İmar ve Şehircilik Müdürü Hamdi Kaysı ve personelleriyle birlikte, Mimarlar Odası Başkanı Murat Tepe’yi ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde göreve seçilen Murat Tepe ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Güllüoğlu, burada bir süre mimarlarla fikir alışverişinde bulundu. İmar ve şehircilik hizmetleri hakkında Murat Tepe ve yönetim kurulu üyelerine bilgi veren Güllüoğlu, yürütülen hizmetlerde mimarlar odasının fikirlerine belediye olarak büyük önem verdiklerini kaydetti. Ziyareti değerlendiren Murat Tepe, Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu ve ekibine odalarına gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kent ve imar sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

TOKİ'ye bakmıştım... ) Tamam, tamam çıkıyorum...
    Metin Karadağ
    12390

Bu dünden bir haber, bugün seçimler oldu ve kazanan ekip belli oldu sanırım.
    http://tr.talasexpress.com/2012/02/04/tmmob-mimarlar-odasi-kayseri-subesi-11-olagan-genel-kurulu-yapildi/

TEH-Türk Mühendisler ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası Kayseri Şubesi’nin 11. olağan genel kurulu yapıldı.
    Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’ndaki genel kurul toplantısına, TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şube Başkanı Hakan Mahiroğlu, TMMOB Mimarlar Odası Antalya ve Mersin şube başkanları, başkan adayları İsmail Ruhlukürkçü ve Fatih Boydak’ın ile üyeler katıldı.
    Mahiroğlu, burada yaptığı konuşmada, dünyada ve Türkiye’de yaşanan ekonomik dar boğazın, sektörlerini de etkilediğini belirterek, ”Özellikle yurt dışında çalışan mimar arkadaşlarımızın ülkemize gelmesiyle zaten var olan işsizlik biraz daha arttı. Biz sıkıntıda kalan arkadaşlarımıza oda olarak yardım etmeye çalıştık. Yeni dönemde bu tür sıkıntıların yaşanmamasını ümit ediyoruz. Yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi.
    Faaliyet raporunun okunup, ibra edilmesinin ardından başkan adaylarından Fatih Boydak, mesleğin sıkıntılarını çözmek için aday yola çıktıklarını ifade ederek, ”Biz, odayı dernek veya kulüp gibi değil, kamusal bir örgüt olarak görüyoruz. Yeni dönemde bilgi işlem birimi oluşturmayı, mimarlık alanındaki gelişmeleri üyelerimize ulaştırmayı, kurumlarla iletişim içinde olmayı, öğrenci arkadaşlara destek vermeyi, mesleği canlı tutmak için yarışmalar düzenlemeyi amaçlıyoruz” dedi.
    Diğer aday İsmail Ruhlukürkçü de ”Özel firmalarla görüşüp, yarışma düzenlemeleri için çaba göstereceğiz. Mimarlık fakültesi öğrencileri ile yakından ilgileneceğiz. Mimarlık fakültesini yeni kazanan öğrencilerle hocalarımızın da desteğiyle birebir görüşeceğiz. Bir program düzenleyip, odada şimdiye kadar görev yapan herkesle görüşüp, teşekkürlerimi ileteceğim. Tüm mimar arkadaşlarımla tanışacağım. Biz Mimarlar Odası’yız, güçlü olmalıyız” diye konuştu.
    Genel kurulda seçimler, yarın saat 09.30′da Mimarlar Odası Kayseri Şubesi binasında gerçekleştirilecek

Herkes biliyor sanmıştım.TOKİ (hani Tüm Türkiye'nin teslim edildiği, bildiğiniz TOKİ), lastik tekerlekli ve resmi plakalı (naylon) kalyonlarla (Hani Belediye'nin otoparkında bekleyen) İstanbul Şube'nin fethi için Haliç'e (Karaköy civarı) tekrar indirme (bu kez kararlı) yapacak olan, TOKİ dmek istemiştim...
    Metin Karadağ
    12390

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •