3 sonuçtan 1 ila 3 arası gösteriliyor.

Konu: Kavisli Makas Sistemi

Kavisli Makas Sistemi

Makas sistemini revitte nasıl çizebilirim diye pek çok araştırmam oldu ancak kesin bir sonuca ulaşamadım. Projemde bir ucu zemine diğeri ucu da binaya bağlanan eğimli makas ların bulunduğu bir form var. Makas sistemini revit te nasıl oluşturabilirim ve daha da önemlisi bunu eğimli bir taşıyıcı sistemde nasıl uygulayabilirim?
    Revit architecture 2011 kullanıcısıyım.
    Anlatmak istediğim daha açıklayıcı olması için 3dsmax te yarattığım ve revit te çizmek istediğim truss ları gösteren sahneyi de ekledim. Resimde 2 tipte makas var, bu sistemlerin nasıl oluşturulabileceği konusunda yardımcı olabilirmisiniz....
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar  

Birde su secenegi deneyin derim: Metric Generic Model Adaptive den yeni bir family yaparak. Kolay gelsin.

Alıntı Orijinal metin t_design tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Makas sistemini revitte nasıl çizebilirim diye pek çok araştırmam oldu ancak kesin bir sonuca ulaşamadım. Projemde bir ucu zemine diğeri ucu da binaya bağlanan eğimli makas ların bulunduğu bir form var. Makas sistemini revit te nasıl oluşturabilirim ve daha da önemlisi bunu eğimli bir taşıyıcı sistemde nasıl uygulayabilirim?
    Revit architecture 2011 kullanıcısıyım.
    Anlatmak istediğim daha açıklayıcı olması için 3dsmax te yarattığım ve revit te çizmek istediğim truss ları gösteren sahneyi de ekledim. Resimde 2 tipte makas var, bu sistemlerin nasıl oluşturulabileceği konusunda yardımcı olabilirmisiniz....

ben denedim fakat yapamadım. siz sonuç alabildiniz mi acaba?

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •