15 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: Revit Özel Ders.

Revit Özel Ders.

Merhaba Arkadaşlar

Giriş düzeyinde autocad bilgim var. Bilgisayar konusunda yeterince bilgim var.

Hızlandırılmış bir eğitim almak istiyorum. Özel olarak ders almak istiyorum.
    Ders verebilecek arkadaşlardan PM bekliyor. (Fiyat ve Zaman)
    İstanbul / Avcılar da ikamet ediyorum.

merhaaba arkadaşım bende öğrenmel istiyorum reviti bende hızlandırılmış bir egitim almak istiyorum eger düşünürsen birlikde de özel ders alabiliriz hem ucret hemde zaman ayarlama konusundada dogru olabilir.bende istanbul eyup tarafındayım benimde acil ogrenmem gerekiyor

Revit Özel Ders.

rottendark@hotmail.com adresine kisisel bilgilerinizi mail atarsaniz iletisime gecebiliriz arkadaslar. Bahcelievlerdeyim sizlere ne amacla kullanacaginiza gore etkili bir kurs verebilirim.

Bende uzun zamandır revit eğitimi alacağım bir kurs araştırıyorum. Bir çok kurs özel dersleri genellikle saati 100 TL den toplam 20 saat şeklinde bilgi veriyor ve öğrenci sayısının artması fiyatı etkilemiyor. Görüştüklerim içinde bir tek Prota bilgisayar eğitmenin saat ücretini öğrenci sayısına böldüklerini belirtti. Ayrıca 5 kişilik bir öğrenci topluluğu oluşturulursa daha uygun ücretli( şu an ne kadar olduğunu hatırlamıyorum) kurs açabileceklerini belirttiler. Prota bilgisayar revit programını satan bir kuruluş da olduğundan eğitimlerinin belirli standartın üzerinde olabileceğini düşünüyorum.
    gerçekçi ol, imkansızı iste...

zafer bey ozaman burada revitle ilgili kurs almak istiyen arkadaşlar olarak mail adreslerimizi paylaşalım ve gerekiyorsa birimiz öncülük yapalım bir kaç farklı yerle goruserek maddi boyutunu netleştirip ortak bir ders alabiliriz selimyil@hotmail.com bana buradanda ulaşabilirsiniz kolay gelsin

Bu şekilde bir birliktelik sağlanırsa daha iyi sonuçlar alabiliriz. Mail adresim zaferfdn@yahoo.com Belki yeni bir konu başlığı açıp orada daha ayrıntılı bu konuyu tartışabiliriz.

Ah ah...

Zamanında bu rakamlarım yarısına ders veren bir eğitim merkezi vardı. Hem de hocaları AutoDesk sınavlarından 80 üstü notlarla geçmiş, sertifika veren ciddi sınav yapan bir merkezdi.

Başarılıydı da. Ancak öğrenci yokluğundan kapandı.

Nereden mi biliyorum?

merhaba, revit kursu için toplanabildiniz mi? bende ders almayı düşünüyorum.

merhaba, revit kursu için toplanabildiniz mi? bende ders almayı düşünüyorum.

merhaba hala toplanmaya çalısıyoruz mail ortamında gorüştüklerimiz oldu eğer sizde böyle bir düşünceniz varsa mail olarak dönerseniz nasıl bir yol izliyecegimizi netleştirebiliriz selimyil@hotmail.com

Prota bilgisayarla bugün görüştüm.Saati 100 TL den toplam 30 saat ders için, eğitim almayı bekleyen hazırda 1 kişi varmış.Bizde eğer 3-4 kişi daha olursak kişi başı 1000 TL ve altı ücrete revit eğitimi alabiliriz.Yalnız kısa sürede onlara geri dönüş yapmamız gerekiyormuş.

Bu hafta 3 kişi olarak prota bilgisayardan revit eğitimi almaya başlıyoruz. İlgilenenler varsa bize katılabilirler.

hangi gün ve saatlerde alacağınızı öğrenebilirmiyim? Katılmayı çok isterim eğer saatleri uydurabilirsem
    sach

Salı başladık aslında 3 saat ders yaptık.Bugün de saat 17:00 da gene 3 saat ders alacağız. Ders gün ve saatlerini ders için toplandığımızda beraber karar veriyoruz.Eğer hala ilgileniyorsan zaferfdn@yahoo.com e posta adresimden bana ulaşabilir yada prota bilgisayardan Vesile hanımla görüşebilirsin. Dersler ilerlemeden seninde katılmanı sağlayacak bir çözüm bulunabilir.

Revit Özel Ders

Merhabalar Arkadaşlar,
    Konu başlığının üzerinden yıllar geçmiş olsa da..
    4 yıldır Revit programını aktif olarak kullanmaktayım, Ankara da ikamet etmekteyim, özel ders verebilirim.
    Bu konuda görüşmek isteyen arkadaşlar dilankrhn@gmail.com adresinden iletişime geçebilir..
    En son Dilan tarafından düzenlendi : 02-02-2017 21:24

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •