6 sonuçtan 1 ila 6 arası gösteriliyor.

Konu: tez e yardım!!

tez e yardım!!

selamlar arkadaşlar ben yeni bir üyeyiym ve çok eksik hissediyorum bilgilerimi yapı tasarımı okuyorum aslında bu sene 4 olacam ve tezi bitirme ödevini düşündükçe uykularım kaçıyor ne üzerine çalışacağıma karar veremedim deneyimli arkadaşlardan nasıl bi yol izlediklerini öğrenmek isterim tşkrler şimdiden.

Öncelikle forumun değişmez kuralları olan imla ve kısaltma yapmamaya dikkat ediniz. "bi" yazmak ya da büyük harf kullanmamak satır başı yapmamak, gibi mesajlar burada pek hoş karşılanmıyor ki zaten tez yazacaksınız.

Öncelikle okulunuzda en hoşlandığınız ve kendinize yakın hissettiğiniz konuyu belirleyin. Belirleyin ki hedefi daraltalım. Kolay seçelim. Değil mi?

Selamlar arkadaşlar, öncelikle bi önceki mesajdaki hatalar için kusura bakmayın lütfen. Ben Yapı Tasarımı Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim bitirme ödevim için hocayla beraber 'mimarlık tarihi ve bu süreçte tasarımın gelişimi' olarak belirledik konuyu.Bununla ilgilenmiş olan arkadaşların bilgisine ve varsa önerebileceğiniz kaynak kitaplara başvurmak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar arkadaşlar, öncelikle bi önceki mesajdaki hatalar için kusura bakmayın lütfen. Ben Yapı Tasarımı Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim bitirme ödevim için hocayla beraber 'mimarlık tarihi ve bu süreçte tasarımın gelişimi' olarak belirledik konuyu.Bununla ilgilenmiş olan arkadaşların bilgisine ve varsa önerebileceğiniz kaynak kitaplara başvurmak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Naz Hanım,

Değişen bir şey yok. Hala "bi" yazıyorsunuz. Hocanızı bilemem ama ben tezde bunu gördüğüm an işler değişir. Haaa ben kim miyim? Beni ilgilendirmez mi?

Doğru. Ancak ben de tez danışmanlığı yapan biri olarak bunu demek zorundayım.

"Mimarlık Tarihi" bir süreç midir? Buna karar veriniz. Haydi diyelim ki süreç, çok geniş değil mi? "Tasarım" gelişmiş bir şey midir?

Hocanızla bu soruları cevaplayınız bence.

Teşekkürler.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •