3 sayfanın 1. sayfası 123 SonuncuSonuncu
45 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: Mobilya çizim programı

aslan

Mobilya çizim programı

merhabalar, mobilya çizim programına ihtiyacım var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

end_bay
    mobilyanın özel çizildiği bir program yok sanıyorum ama bazı hazır modelleri bulabilirsin ,saan önerim 3d viz vey a3d max programlarını iyi çözmen , bunlara iyi hakim olursan mobilyayıda kolayca modelleyebilirsn

Punch software firmasının bu konu için önceden bir programı vardı. Bence bir incele.

http://www.punchsoftware.com/index.htm
    ......................................................

3.boyut
    www.kelebek.com.tr zannedersem burda kelebek'in kullandığı mutfak3d diye bi program var işini görürmü bilmem...

arkitekt

mükemmel sekilde 3d çiim yapacak arkadas aranıyor

merhaba diploma projesi için 3d çizim yapacak arkadas arıyom yardım etmek isteyenleri beklerim ...

lütfen konu dışı olmayın.

ayrı bir konu açın.
    veya panoya ilan verin.
    Orada bu işi bedeli ile yapacak çok ihtiyacı olan kişi göreceksiniz.

Eğer bedelsiz yardım edecek birilerini arıyorsanız sebeplerini ve sizin de yardım eden kişiye faydalarınızı yazmanızı tavsiye ederim.

Bu konu "mobilya çizim programları" dır. Bu mesajdan sonra konu dışı olacak her mesajı sileceğimi bildiririm.

hakanzr
    Merhaba...

İnfowood programını deneyebilirsin. Tamamen Türkçedir.

Profesyonel mobilya tasarımı konusunda en kolay kullanımına sahip programdır.

Hazır mutfak tasarımı konusunda ise modül çeşitliliği ve gerçek kapaklarla çalışma olanağı sunar.

10.000 adet modül ve bu modüller üzerinde anında ölçü değişikliği (en, boy, derinlik, açı, hiza) yapabilme özelliği ve gerçek foto görüntüsü sayesinde müşterinize en başından imalatın bitmiş halini gösterebilirsiniz.

www.prodactivesoft.com adresinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu programla hazırlanmış tasarımlara birkaç örnek...

İyi Çalışmalar...
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar    

junioryay

Mobilya Çizim Programı

Bende Hakanzr isimli arkadaşa katılıyorum. şimdiye kadar Türkiye de ne kadar hazır mutfak çizim programı varsa hepsini denedim. Ve bu işede meraklı olduğum için avuç dolusu para verdim. Bence arkadaşlar bu işe son noktayı infowood programı koymuş. Şu an bende bu programı kullanıyorum. Tek kelimeyle harika. Diğer tasarım programları hem kullanımı zor hemde görsel olarak infowood'un yanına bile yaklaşamıyorlar. Tek problemi Yunan Programı olması. Ama maalesef öğrendiğim kadarı ile Dünyadaki ilk mobilya tasarım programı üreticisi. Aslında buna bakarak Yanıbaşımızdaki Yunanlıların bile yazılım işinde ne kadar ileri gittiğini görünce halimize üzülüyorum doğrusu...

MEVLÜT BAHADUR

mobilya çizimi

merhabalar, mobilya çizim programına ihtiyacım var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Murti

slm

Arkadaşlar nedense bilmiyorum ama ne zaman böyle bir konu açılsa konu uzayıp gidiyor...
    Bu konu hakkında söylencek çok şey yok piyasada bir sürü hazır paket programlar var küçük bir forum araştırmasından sonra bunlar kolaylıkla bulunabilinir...Ama nedense hep aynı konu ve aynı cevaplar....

Araştırmadan sorulan her soru cevapları ile birlikte uzayıp gider.....

BU arda Hiç birşey çizilmez sadece modellenir.... (3DS MAX, MAYA, LIGHTWAVE, Cinama4D, Autocad ) İstersen bunları araştır ister formdan hazır paket programları (Arcon, KItchenDRAW)

servet.guldes
    3ds Max hakkında çok az bilgim olsada bu işlemleri çok rahat yapabileceğini gördüm...

Ama üstünde çok fazla zaman geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum

erka1972

Cool

Alıntı Orijinal metin MEVLÜT BAHADUR tarafından gönderilmiş
    Merhaba Mevlüt bey size benim kullandığım kitchendraw tavsiye edebilirim tamamı türkçe ve oldukça pratik bi program ilgilenirseniz yardımcı olurum

erka1972@hotmail.com

veyselozdemir

merhaba hakanzr kardeş

ben bu infowood programını denemk istiyorum ama demosu yok denemek için satınmı almam gerekiyor.
    mobilya imatı yapıyorum ve bu programa çok ihtiyacım var

ercfer01

Thumbs up ewt yardım edebilirm

çizim 3d olarak autocad te yapar ve modellemesini yapabilirim...
    teknik destek verebilirim....

samed1

Exclamation

Alıntı Orijinal metin aslan tarafından gönderilmiş
    teşekkürler

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •