6 sayfanın 2. sayfası İlkİlk 123456 SonuncuSonuncu
90 sonuçtan 16 ila 30 arası gösteriliyor.

Konu: Takı tasarımı

melekk

Thumbs up selam

teklilacım ben istanbuldayım aslında fazla uzak degiliz ama istersen
    yardımcı olurum yinede öptüm kendine iiiii bak

B&Z

Wink Takı Tasarımı

biz iki arkadaş uzunca bir süredir takı tasarımıyla uğraşmaktayız.tasarımlarımızın kendimizce iyi olduğunu düşünüyoruz.ve bu tasarımlar hergeçen gün arttığı için artık bunların değerlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.bize bu konuda yardımcı olabilirseniz çoook seviniriz .

bestew

takı

merhaba bende takı yapmaya başladım henüz acemiyim takılar nasıl yapılır tam bilgim yok bunla ilgili kursa gitmek istiyorum şişli mecidiyeköy civarında kurslar varmı birde ineternet üzerinde nasıl yapıldığına dair anlatan bir site varmı

hilal gül

Mücevher Tasarımı

selam,
    MÜ takı teknolojisi mezunuyum.6 senedir mücevher tasarımcısı olarak çalışıyorum.Hem çizim hem de yapım aşamasında sizlere yardımcı olabilirim....

PINARZEYNEP

Smile Merhaba

Ben aslında İnsan Kaynakları Uzmanıyım. Çocuğum olduktan sonra onu kendim yetiştirmek istedim ve artık evdeyim. Ama evde de boş boş oturmak istemiyorum. Takı tasarımı yapmak ve satmak istiyorum, nereden başlamalıyım, nasıl yapmalıyım bilmiyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlara minnetar kalırım. Şimdiden teşekkür ederim.

PINARZEYNEP

Smile Takı Tasarımı

MERHABA,
    Ben aslında İnsan Kaynakları Uzmanıyım. Çocuğum olduktan sonra onu kendim yetiştirmek istedim ve artık evdeyim. Ama evde de boş boş oturmak istemiyorum. Takı tasarımı yapmak ve satmak istiyorum, nereden başlamalıyım, nasıl yapmalıyım bilmiyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlara minnetar kalırım. Şimdiden teşekkür ederim.

demirkartal
    [FONT=Verdana] Zeynep istediğin şeyler öyle çok kolay olacak işler değil...Yıllarca tasarım yapan insanlar
    bile iş yapmakta ve satmakta zorlanıyorlar. Moralini bozmak istemem ama tasarım olayı , öyle hadi evde boş kaldım şunu yapim diyecek kadar hafif birşey değil..
    Senin yapman gereken önce kendin için birşeyler yapman, yani kendine iyi gelecek satma kaygısı olmayan işler yapmandır. Zanaat değilde sanat yaparsan belki tutturusun..
    Hem ayrıca ,para kazanma konusunda bayanlar daha şanslı...
    Başarılar...[/
    FONT]

SURANA
    merhaba pınar.
    başlangıç için önerebileceğim bir adres var.eğer istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorsan daha da uygun.Kadıköy de Güven Hobi Sanat Merkezi. Ben 2,5 ay önce başladım .Değişik teknikler öğrenmek adına çok faydalı..
    Ayrıca internette bir çok sitede örnekler de bulabilir uygulamaya geçebilirsin.

Satış konusuna gelince şimdilik çevremdeki arkadaşlarım vasıtasıyla ufak çapta bir deneyimim oldu fakat ben de çok detaylı bilgiye sahip değilim..Buradaki arkadaşlardan yardımcı olabilecek,tavsiyesi olabilecekler varsa mesajlarını bekliyorum.

Bol şans

jade

Alef de Mucevher Tasarimi ve Yapimi

alef’DE MÜCEVHER TASARIMI VE YAPIMI

alef mücevher atölyesi arşivini, tasarım ve ustalık bilgilerini mücevher tutkunlarıyla paylaşıyor.
    Mücevher tasarımcısı olmayı hedefleyen, yaratıcılığını bu konuda uygulamak, hayalindeki takıları tek başına yapabilecek bilgiye ve beceriye ulaşmayı isteyenler için Teşvikiye’de özel bir sanat atölyesi açıldı.
    Bir mücevher takı veya objenin tüm yapım aşamalarının gerçekleştirildiği donanımdaki mekanda, aynı zamanda özel sipariş ve imzalı özgün tasarımlar da uygulanmaktadır.
    Yaz boyunca atölye çalışmalarına katılmak isteyenler için kayıtlarına devam eden alef iki farklı program sunmaktadır:

1) MÜCEVHER TASARIMI VE YAPIM PROGRAMI
    Kuyumculuk üretim tekniklerinin öğrenilmesi, takının çağdaş tasarım bilgileriyle yorumlanarak yapımı.

Program haftada 1 gün seçmeli uygulanmaktadır;
    Salı (gündüz) : 12:00 - 18:00
    Salı (akşam) : 18:30 - 22:00
    Perşembe (gündüz) : 12:00 - 18:00
    Cumartesi (gündüz) : 12:00 - 15:30

2) MÜCEVHER TASARIMI VE İLLÜSTRASYONU PROGRAMI
    Bir mücevherin temel tasarım kurallarına uygun tasarlanması, çizimi ve renklendirilmesi, sunum teknikleri.

Program haftada 1 gün secmeli olarak uygulanmaktadır;
    Çarşamba (gündüz) : 13:00 - 16:30
    Perşembe (akşam) : 18:30 - 22:00

alef
    Hacı Emin Efendi Sokak 2/1-1 34365 Teşvikiye/İSTANBUL
    T: (212) 241 35 58 www.alefgaleri.com info@alefgaleri.com

sözen

Thumbs up Üretsİz Kurslar

Alıntı Orijinal metin bestew tarafından gönderilmiş
    merhaba bende takı yapmaya başladım henüz acemiyim takılar nasıl yapılır tam bilgim yok bunla ilgili kursa gitmek istiyorum şişli mecidiyeköy civarında kurslar varmı birde ineternet üzerinde nasıl yapıldığına dair anlatan bir site varmı
    MERHABA BESTEW ŞİŞLİDE İSMEK VAR ÜCRETSİZ KURSLAR.BİRDE KONU ANLATIMLI TAKI DERGİLERİ VAR. ONLARDAN FAYDALANABİLİRSİN. SAYGILAR

sözen

Thumbs up Taki Tasarimi

ArkadaŞlar Bende 2yildir Takiyla UĞraŞiyorum.yaparken HerŞeyİ Unutuyorum.deĞİŞİk Tasarimlariniz Varsa PaylaŞalim. Ne Dersİnİz.

biolog

buldum senii

bak görüyormusn dünya küçük diye boşuna demiyorlar burdada buldum seni sözen

biolog

Smile slm

hekerse slm olsun siteye yeni üye oldum.6aydır bende takı yapıp satıyorum.forumu şöyle bir okudum.satmak isteyen arkadaşlar www.ejoya.com dada satış yapabiliriler.bende ürünlerimi burada satıyorum.tasarımcı adım biolog bakmanız tavsiye derim.artı yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem dergileri ve internetteki takıtasarımı forumlarını takip etmeleridir.ben sizleri www.jewellife.com/forum adresinede beklerim.burdada güzel bilgi paylaşımları yapıyoruz.herkese sevgiler......

biolog

ejoya

www.ejoya.com adresinde satış yapabilirsiniz.tasarımalrınızı merak ettim birkaç modelinizi yayınalrsanzı sevinirm

sözen

Thumbs up Buldun

EWT CANIM KOKUMU ALIYORSUN GALİBA

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •