6 sayfanın 3. sayfası İlkİlk 123456 SonuncuSonuncu
90 sonuçtan 31 ila 45 arası gösteriliyor.

Konu: Takı tasarımı

aslı81

Red face merabalarrrr

meraba takı tasarımcısıarkadaşlar bende 1 yıldır incik boncukla uğraşıyor ve psikolojik olarakta çok rahatladığımı hissediyorum.Fakat yaptıklarımdan hiç satamayınca biraz küstüm gibi bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevineceğim ,güzel tasarımlar dileklerimle hoşçakalın!!!!

sözen

bunlarda benim tasarımlarım

http://5445227732.somee.com/ yorumlarınızı bekliyorum.

gonca18

Smile gonca18

merhaba ben takı yapmayı çok istiyorum kurslara başlamak istedim ama tatilde kapalı oluyorlarmış şimdi okulların açılmasını beklemek zorundayım o zamana kadar internette biraz bilgi edinmek isityorum bana yardımcı olursanız sevinirim

PERA GÜZEL SANATLAR

tasarım-kuyum okulu

MERHABA. perasanat.com.tr dan takı tasarım kuyumculuk okuluna girerseniz veya bölüm başkanlığını ararsanız 0212 245 83 55 eğitimle ilgili bilgileri detaylı almış olursunuz. sevgilerle

xozlemx

resimler gönderin

Merhaba arkadaslar, araniza yeni katildim, avusturyadan yaziyorum, burada bir bijuterim var ve takilarimi türkiyeden aliyorum, kendi yaptiginiz takilardan glamourf@gmx.at adresine resimler gönderirseniz sevinirim. Tabiki ürünlerini satmak isteyenlere sesleniyorum, türkcem iyi sayilmaz idare edin artik. tesekkürler ve iyi günler herkese...

eftelya
    Merhaba Arkadaşlar bende yeni üye oldum, 2 senedir amatör olarak takı yapmaktayım, benim için hobi olarak başladı ama şimdi bağımlısı oldum. Sizlerle sık sık görüşmek isterim.

Sevgiler

eftelya
    merhaba özlem

Bir arkadaşım ve ben bu konuda ciddi ciddi bişeyler yapmak istiyoruz. Bu konuyla ilgili mutlaka görüşmek istiyorum seninle.

yaptıklarımızın resimlerini göndermeye çalışıcaz.

biolog
    Alıntı Orijinal metin xozlemx tarafından gönderilmiş
    Merhaba arkadaslar, araniza yeni katildim, avusturyadan yaziyorum, burada bir bijuterim var ve takilarimi türkiyeden aliyorum, kendi yaptiginiz takilardan glamourf@gmx.at adresine resimler gönderirseniz sevinirim. Tabiki ürünlerini satmak isteyenlere sesleniyorum, türkcem iyi sayilmaz idare edin artik. tesekkürler ve iyi günler herkese...
    bende bu konuyla ilgileniyorum.modellerime ejoya.com adresinden baka bilirisn.tasarımcılardan biologu seç ürünlerime bir bak.ayrıca
    http://www.jewellife.com/forum adresinide takip etmeni tavsiye ederim burda birçok arkadaşımız tasarımlarını yayınlıyor ve irtibat kurmak istiyor.gezmeni tavsiye ederim sevgiler...

biolog
    ------------------
    En son biolog tarafından düzenlendi : 30-08-2005 02:54

rmngr

merhaba

Merhaba Arkadaşlar bende yeni üye oldum
    Gorusmek dilegiyle
    Ruhiye

rmngr

merhaba

Sozen ' cim merhaba.. Yeni paylasimlara hep birlikte

Sevgiler..
    Ruhiye

takıcı

takıcıdan herkese slm..

merhabalar.. 5 yıllık takı tasarımı eğitim sürecimi bitirdim,şimdi kendi takılarımı yapıyorum.. takı gerçekten önemli bir olgu.. (hobi olarak görenler için söylüyorum.)
    eğitimini vermeye başlamak üzereyim.. yardımcı olabileceğim konulara açığımm.

biolog

slm

takıcı eğitim vermeye nerede başlıyacaksınız??bizleri bazı ip uçları verirmsiniz takı hakkında?sevgiler....

takıcı

slm..

eğitimimi 2 yıllık ve ardından 4yıllığa geçiş yaparak ünv.de takı tasarımı bölümünde. tamamladım.. ünv.de öğretim görevlisi olarak başlama şansıda var,özel kurs yada milli eğitime bağlı bir kurumda olabilir..tabii ki ilerlemek yüksek lisans yapmakda bizim elimizde....
    görüşmek üzere..

biolog
    şahsen ünvtlerde takı tasarımı diye bir bölüm olduğunu bu zamana kadar bilmiyordum. eğitiminiz sırasında yaptığınız tasarımları nasıl değerlendirdiniz?

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •