6 sayfanın 4. sayfası İlkİlk 123456 SonuncuSonuncu
90 sonuçtan 46 ila 60 arası gösteriliyor.

Konu: Takı tasarımı

takıcı
    ünv. yıllardır eğitim veriliyor.. türkiyenin en az 6 şehrinde var.. 'kuyumculuk ve takı tasarımı', 'taş işlemeciliği', 'takı teknolojisi ve tasarımı' gibi.. gümüş üzerine çalışıyorduk okulda da, bazı takılar sınav belgesi olarak okula kalıyor,diğerleri bizde.. kullanmak yada satmak bizim elimizde.. gerçekten eğitimini almak isteyenlere tavsiye edebilirim, takı üzerine lisans eğitimi almak keyifli..

biolog
    çok ilğili çekti bu egitim işi.genelde insanlar kurslara gidioyr ama bu işe gerçekten gönül vermek isteyenler bence okuluna gitmeli.birazdaha erken öğrenseydim bende giderdim ama artık benden geçti

takıcı
    üzülme.. hiç birşey için geç değildir.. kendini eğitmek senin elinde..

biolog
    öyle tabiki ama şimdi tekrar sınava çalış gir okulu oku bitir ohhhh çopk zor geliyor.yaşlanıyormuyum acaba)

biolog
    arkadaşlar takı tasarımıyla ilğili olarak artık bende şahsi forumumu açmış bulunuyorum.takıseverleri beklerim www.biologbeads.com/forum

pirinç
    Alıntı Orijinal metin mimarix tarafından gönderilmiş
    ben son iki senedir takı tasarımıyla uğraşmaktayım.ancak kendimi geliştirmek için neler yapmam gerektiğini çok iyi bilmiyorum.ve zamanla kendimce iyi olduğunu düşündüğüm bu tasarımlarımın daha iyi malzemelerle yapmak istiyorum.mesela boncuk kullanıyosam onu kendim yapabilmeliyim.
    bu konularda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.çünkü daha gencim ve mesleğimin bu olmasını istiyorum.

www.evihan.com
    adresinde bulacagına ınanıyorum cevabını....

jade

Alef Mucevher Atolyesi

www.alefgaleri.com u Alef Mucevher Atolyesini ziyaret edebilirsiniz.
    sevgiler

marchwave
    Alıntı Orijinal metin elapeker tarafından gönderilmiş
    Arkadaşlar merhaba
    Ben uzun zamandır takı tasarımına ilgi duyuyorum ve kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum .Çevremdekiler gerçekten yaptıkları beğeniyorlar ve internettende bu konuda bilgi edinmeye devam ediyorum .
    İki gün önce yine bu konuda araştırma yaparken çok güzel bir siteye denk geldim ,öyle farklı tasarımlar var ki,çünkü her bir boncuk elyapımı ama diğer cam takı sitelerinden çok daha özgün .Sitenin adresi www.hishe.com sizinde faydalanmanızı isterim ,ben tasarımcısıyla da konuştum .Cam boncuk yapımı için derslerde veriyormuş.Ben de yakında kendi camlarımı yapmaya başlayacağım umarım .Bu arada tasarımcı'nın ismi Dilara Şeşen.
    Sevgiler
    Ela
    Selam
    ben de hishe ile maillestim. İlgimi cekti. senin nasil gidiyor dersler? tavsiye eder misin

angira

Smile merhaba

merhaba arkadaşlar
    bu sitenin varlığından haberdar olduğum an hemen üye oldum.ben de takı tasarıma oldukça ilgi duyuyorum.aslında yeni başladım ama birşeyler yaratırken çok fazla keyif duyuyorum.şu an için sadece hobi olarak yapıyorum ama kendimi yeterince geliştirdiğim zaman bunu bi meslek olarak da sürdürmeyi planlıyorum.
    sizlere bi sorum olacak.sizce malzemeden mi yola çıkayım yoksa kafamdaki düşüncelere göre malzeme arayışına mı gireyim?istediğim şeyleri pek kolay bulamıyorum çünkü.
    bu arada izmirde bana bu konuda yardımcı olabilecek bir yer var mı?
    şimdiden çok teşekkürler görüşmek üzere

PERA GÜZEL SANATLAR
    Alıntı Orijinal metin angira tarafından gönderilmiş
    merhaba arkadaşlar
    bu sitenin varlığından haberdar olduğum an hemen üye oldum.ben de takı tasarıma oldukça ilgi duyuyorum.aslında yeni başladım ama birşeyler yaratırken çok fazla keyif duyuyorum.şu an için sadece hobi olarak yapıyorum ama kendimi yeterince geliştirdiğim zaman bunu bi meslek olarak da sürdürmeyi planlıyorum.
    sizlere bi sorum olacak.sizce malzemeden mi yola çıkayım yoksa kafamdaki düşüncelere göre malzeme arayışına mı gireyim?istediğim şeyleri pek kolay bulamıyorum çünkü.
    bu arada izmirde bana bu konuda yardımcı olabilecek bir yer var mı?
    şimdiden çok teşekkürler görüşmek üzere
    MERHABA
    EĞER BU İŞİ CİDDİ DÜŞÜNÜYORSANIZ ( BONCUK DİZİM İŞİ -- BONCUK TASARIMCILIĞININ DIŞINDA) MÜCEVHER TASARIMI-YARI DEĞERLİ TAŞLAR VE KUYUMCULUK KONULARINDA PROFESYONEL OLARAK İZMİR DE AKADEMİ EGE BU KONUDA CİDDİ EĞİTİM VEREN BİR KURULUŞ. BURADADA SN. ALTAN TÜRE HOCA (9 eylül öğr.gör. ) UMARIM YARDIMCI OLUR.
    İzmir 0 232 489 85 00 BAŞARILAR

PAKİZE

takı tasarımı

Merhaba...
    Sitenin yeni üyesiyim.. Amatör olarak takı tasarımı yapmaktayım ve yaptıklarımıda satarak değerlendirmek istiyorum... Yardımcı olabilirseniz sevinirim...
    AYNUR

CigdemD

Smile İzmir'de Takı Tasarımı

Merhaba Arkadaslar
    Bu siteyi google'da arama sonucu buldum sevincimi anlatamam, uzun zamandir taki yapmak istiyorum dun tesaduf kemeraltina giderken birkac bijuteri buldum harika malzemeler satiyorlar ve en iyi tarafi bedava kurs veriyorlar tabii malzeme onlardan alirsan tum izmirli arkadaslar isterseniz bu kurslara grup olarak gidelim cok eglenceli olur , ben Alsancaktayim, ulasmak isteyen arkadaslar ozel mesaj gonderin, simdilik hoscakalin!

Sinem Çetinturk

Exclamation Pano: Tanıtım Kategorisi

Yaptiginiz islerin tanıtımı icin Pano'nun Tanıtım Kategorisi altına mesaj bırakabilirsiniz..

caglardi

Smile merhaba arkadaslar

merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim
    BENDE TAKİ YAPİYORUM UZUN SÜREDİR. IZMIR de oturuyorum
    ve yaptigim takılar SATMAK ıstıyorum

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
    TESEKKUREDERIM

mosed
    Merhaba arkadaşlar
    Ben Moskovda yaşıyorum ve 8 yıldır takı tasarımıyla ilgileniyorum. Tek sorunum Moskova'da malzeme bulmakta güçlük çekmem. Genellikle Türkiyeye geldikçe toptan alıp taşımak zorunda kalıyorum. Ancak burada yarı değerli taşlar hem ucuz hem de güzel. Burada oya boncuklarıyla örme takılar yapıyorlar ve her biri bir sanat eseri çok el oyalayan zor ve bir okadar da güzel bir teknik.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •