6 sayfanın 5. sayfası İlkİlk 123456 SonuncuSonuncu
90 sonuçtan 61 ila 75 arası gösteriliyor.

Konu: Takı tasarımı

takilgan

selam

herkese merhabe.
    ben ingiltere reading de dil kursu ogrencisiyim ve burda kaldigin bir aylik sure zarfinda gordum ki burasi taki konusunda cok zayif ve ben de bir arkadasim ile birlikte bir alisveris merkezinde ufak bir yer kiralamayi dusunuyoruz. biz daha cok prince isim yazilatrak yapilan takilarla ilgiliyiz ama bunu nasil yapariz ve kimi aramaliyiz bilemedik. bu konuda yardimi dokunacak arkadaslarin cevaplarini bekliyorum ve tabi her turlu oneriye de acigiz ve bekliyoruz!
    herkese tesekkurler ve kolay gelsin

marchwave

sergileme uniteleri

Merhabalar
    Takilari sergilemek icin sergileme unitelerini nasil ve nerden bulabilirim?
    yuzuk kolye bilezik anahtarlik icin...
    marchwave@yahoo.com

Nil29
    Merhaba arkadaşlar.Ben bu siteyi yeni keşfedenlerdenim.Takı kursuna gidiyorum ve elimde birikmiş bulunan takılarımı satmak istiyorum.Fakat henüz nerede nasıl satabileceğim konusunda bilgim yok.İstanbul Çengelköy'de oturuyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşların desteklerini bekliyorum.Şimdiden teşekkür edeiyorum

REY
    İzmir'de cam boncuk yapimi ile ilgili kurs almak isteyen varsa atolyemde yeni donem kayitlari baslamistir..

REY BY DENİZ OZYOL
    Bilgi icin: 0 232 364 74 61

biolog

Biologbeads Takı Tasarım Yarışması...

YARIŞMANIN AMACI:Takı sanatlarına emek ve gönül vermiş forum üyelerimiz kaynaştırmak ,boncuk sever dostlarımızın, daha başarılı olmalarını sağlamak,yüreklendirmek amaçlanmaktadır.

YARIŞMANIN KONUSU:2006-2007 Yaz sezonu ''Yeni Trend''

YARIŞMAYA KATILIM TARİHİ:1 NİSAN 2006 - 30 NİSAN 2006

YARIŞMACIYA AİT ŞARTLAR

1)Yarışmaya, “Biologbeads Forum” üst düzey yöneticilerine ve Jüri üyelerine birinci dereceden yakın olmayan biologbeads forum üyeleri yarışmacı olarak katılabilirler.

2) Yarışmacılar, her proje konusunda 2 adet ürünle yarışmaya katılabilir. Fakat sadece 1 proje için ödül kazanabilirler.

3) Yarışmacıların yarışmaya göndericekleri ürünlerin farklı açıdan çekilmiş resimlerini biolog77@gmail.com adresine mail atmaları gerekmektedir.Fotoğraf çekimleri kötü ve bulanık olan ürün resimleri diskalifiye edilecektir.

4) Ulaşan tüm projelerin ön değerlendirilmesi sonucunda 5 adet yarışmacının projeleri seçilecek ve bu projeler yarışmaya hak kazanacaktır.İlk 5'e kalan ürünler arasından ilk 3'ü daha iyi seçmek adına tasarımlarınızı bize göndermeniz gerekmektedir.Kargo ücreti yarışmacıya aittir.Yarışma sonucunda ürünleriniz size iade edilecektir.

5) Projeler daha önce hiç bir yarışmaya katılmamış olmalı ve hiç bir yerde yayınlanmamış olmalıdır.. Eğer katıldığı farkedilirse,diskalifiye olacaktır.

6) Projeler tamamlanmış olarak teslim edilecektir.

7) Yarışmanın temasına (Konusuna) uymayan projeler diskalifiye edilecektir.

8) Yarışmaya katılmak isteyen forum üyelerinin bu katılım forumunu doldurup,imzalayıp 0216 456 30 82 nolu faksa Nemra Saral'ın dikkatine göndermeleri gerekmektedir.

9) Yarışmaya katılan yarışmacılar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılacaktır.

KATILACAK TAKI TASARIMI PROJELERİ:

Projeler : Kolye, Bileklik, Tasma, Çanta, Broş, Saat, Küpe olabilir.

Kullanılacak Teknik : İstediğiniz tekniği kullanabilirsiniz.

Kullanılacak boncuklar,aksesuarlar :
    Bütün boncuk çeşitlerini, tüm renk ve metal özellikteki aksesuarları kullanabilirsiniz.

Yarışma jürileri : Gaye Döşer, Yasemin Atasoy,Reyhan Öztürk(Forum admini),Nemra Saral(Forum admini),Özlem Yeşilyurt (Forum moderatörü)

YARIŞMANIN ÖDÜLÜ:

Yarışmanın,1.’sine;

1 Adet Beadycats pense seti,

1 adet isminize Gaye Döşer tarafından imzalanacak beadyhome eğitim seti kitabı

ve 30YTL'lik boncuk paketi.

Yarışmanın 2.’sine;

1 Adet isminize Gaye Döşer tarafından imzalanacak beadyhome eğitim seti kitabı.

Yarışmanın 3.’süne ;

1 Adet isminize Gaye Döşer tarafından imzalanacak Takı+Takı dergisinin son sayısı.

ÖDÜL TÖRENİ

İstanbul içinde,Jüri üyeleri ve forum üyeleri ile birlikte düzenlenecek olan yemek organizasyonunda yarışmada dereceye girenlere ödülleri verilecektir.
    İstanbul ve Yurtdışından katılan ve dereceye giren üyelerimize ise ödülleri kargo aracılığı ile yollanacaktır.

1. BİOLOGBEADS TAKI TASARIM
    YARIŞMASI KATILIM FORMU

AD: ____________________________________

SOYAD: _________________________________

ADRES:__________________________________________________________________________ ___________________________

SEMT:____________________

İLÇE: _______________________

TELEFON: _____ __________________

GSM NO: ______ ___________________

MAİL ADRESİ: _____________________

YARIŞMANIN TÜM ŞARTLARINI KABUL EDİYORUM,

İMZA: ________________

clem
    merhaba arkadaşlar, ankara'da takı tasarımı eğitimi veren yerler, kurslar hakkında bilgisi olan kimse var mı? ben biraz araştırdım ama birşey bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

jade

Ankara da Taki Tasarimi ve yapim Egitimi

Merhaba,
    Ankara da 0.312.426 69 66 yi arayin lutfen sizin derdinize care olabilir.
    sevgiler
    jade

clem
    numara için tesekkurler. acaba buranın adı hakkında bir bilginiz var mı?

Şebnem Şoher
    Yarın (09.05.2006) 18:00'da Ela Cindoruk İTÜ Mimarlık Fakültesi, Taşkışla'da "Tasarımda deneysel yaklaşımlar" başlıklı bir seminer verecek. Toplantı, ilgilenen herkese açık..

http://uykusuztaskisla.blogspot.com/

tweety
    merhaba arkadaşlar..!
    ben pazarlama okuyorum büyük bi talihsizlik sonucu fakat resimlede ugraşıyorum..
    Açıkcası benim yerim güzel sanatlar olmalı
    takı tasarımında gerçekten iyi oldugumu düşünüyorum farklı ve sıradışı çalışmalarım var biraz daha otantik ve entel kesime hitap ediyo..bende bi koleksiyon hazırlamayı düşünüyorum ..Ve çalışmalarımı satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar email atarlarsa sevinirim...

KeRtEnKeLeBeK

Exclamation Takılarımm...

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.Bende sizler gibi takı yapıorum 2 yıldır.Ve Dünya' daki beni mutlu eden bir kaç şeyden biridir takı yapmak.Ve bir çoğunuz gibi de yaptıklarımı satmak istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Hepinize Bol Boncuklu Günler

breezybead

Lightbulb Takıları satış yöntemi nedir?

Merhaba, ben de dün üye oldum. 1 yılı aşkın bir zamandır takı yapıyorum. Bunları artık satmak istiyorum. Ama nereden ve nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Kendime bir blog da açtım. Yaptıklarımı burada sergiliyorum. Hatta geçen gün internet üzerinden ilk satışımı gerçekleştirdim.Ama bu çok yetersiz tabi. Daha sistematik ve profesyonel çalışmak istiyorum. Bir bilen varsa yol göstersin lütfen.

fly_sakarya

Takı Tasarımı

kendi yaptıgım takıları satmak istiyorum ve nasıl kimle konuşacağımı bilmiyorum.sakaryada pek ilginen kişiler yok aslında var da onlarda ser verip sır vermiyorlar ben öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var.sadece para için değil kendi tasarladıklarımı beğeniyorum.aslında o kadar da fazla bir iş yapmadım ama en azından nerede ne yapacağımı kimle görüşeceğimi ve kime satacağımı bilmiyorum.bununla ilgili bilginiz varsa sevinirim şimdiden teşekkürler...

sevinçy

*****merhabalar*****

Öncelikle herkese merhabalar.Ben yeni üye oldum,doğru yeremi yazıyorum bilemiyorum.Tabiiki benimde buradaki herkez gibi takı merakım var.Bugünü kadar hep satın aldım,ama kendimde bu işe karşı yeteneğimin olduğunuda biliyorum.Önceki sayfaları okudum,hem tarihler biraz geçmiş,hemde bazı merak ettiğim konular daha var.Ben web olarak değilde,gidebileceğim dükkan veya kurs adresleri istiyorum bilenlerden.Antalya veya Yozgat'da kaliteli ve orjinal malzemeler bulabileceğim yerler varmı vede takı tasarımını kolay öğrenebileceğim iyi bir kurs bulabilir miyim?Bilen arkadaşlardan bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.Hoşçakalın....

acavdar

Thumbs up Mitsubishi PMC Gümüş Hamuru ile Ankara'da Tasarlamak....

Alıntı Orijinal metin clem tarafından gönderilmiş
    merhaba arkadaşlar, ankara'da takı tasarımı eğitimi veren yerler, kurslar hakkında bilgisi olan kimse var mı? ben biraz araştırdım ama birşey bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Merhaba,
    Ankara'da Mitsubishi PMC (Precious Metal Clay) 999 Ayar gümüş (ve 22 ayar altın) hamuru ile tasarlama konusunda size bir adres vermek istiyorum:

AHMET ÖZEL. ALBATROS KUYUMCULUK
    ATAKULE ALIŞVERİŞ MERKEZİ NO:333 ÇANKAYA-ANKARA
    0312- 441 41 59

Burada gümüş kili ile, çok kısa sürede tasarımlar yapmayı öğrenebileceğiniz gibi, Ahmet Bey'den klasik kuyumculuk bilgileri de alabilirsiniz...

Mitsubishi PMC ile ilgili bilgiyi bir sonraki mailimde vereceğim. Ama özetle şunu belirtmek isterim ki, gümüş kili PMC bir malzeme ve alacağınız eğitim size modern teknolojinin mucizesi olan bu ürünle çalışmayı öğretecek. Bununla neler yapabileceğiniz ise tamamen sizin araştımacılığınıza ve tasarlamanıza kalmış...

Benim için çok özel ve keyifli bir malzeme, web sitesi: http://www.pmcturkey.com
    Kolay gelsin,

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •