6 sayfanın 1. sayfası 123456 SonuncuSonuncu
90 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: Takı tasarımı

mimarix

Smile Takı tasarımı

ben son iki senedir takı tasarımıyla uğraşmaktayım.ancak kendimi geliştirmek için neler yapmam gerektiğini çok iyi bilmiyorum.ve zamanla kendimce iyi olduğunu düşündüğüm bu tasarımlarımın daha iyi malzemelerle yapmak istiyorum.mesela boncuk kullanıyosam onu kendim yapabilmeliyim.
    bu konularda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.çünkü daha gencim ve mesleğimin bu olmasını istiyorum.

Aslı Ayhan
    Eğer üniversiteye gitmeyi düşünüyorsan Geleneksel El Sanatları senin için uygun bölüm. Onun dışında takı ve cam atölyeleri var kurs alabileceğin. Ve herşeyden önemlisi tasarımını geliştirmek için çok örnek bak.

Başarılar....

zaz

tasarım yöntemleri

takı tasarımı icin bence tasarım yöntemlerini ögrenmen gerekiyor...geleneksel el sanatları bunun icin ne kadar uygun bilmiyorum, cünkü bazen farklı bir konuya odaklanmak yaratıcılıgımızı köreltebilir. yıldız üniversitesinde bilesik sanatlar bölümünün programına bakmanı önerebilirim. onun dısında usta çırak ilişkisinde de bir seyler öğrenebilirsin. boncuk kullanıyorsan kendin yapmalısın belki ama bence sadece boncukla da sınırlı düşünmemelisin. takı tasarımı yapmak istiyorsan sadece malzemeden yola çıkan tasarımlar değil, yaptığın tasarımları en iyi hangi malzemelerle ifade edebileceğin üzerine gitmelisin.

mimarix
    çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.tekrar görüşmek dileğiyle
    seda kurt

suha toktan

Wink cam takı tasarımı

cam boncuk ve takı tasarımı (ve üretimi) hakkında yetkin bir yer arıyorsanız olabilecek tek adres nar cam takı tasarım stüdyosu. tam bir keşif.
    www.nartakitasarim.com

pirinç

gümüş takı tasarımı

eğer gümüş takı tasarımını öğrenmek isteyen olursa asmalımescitte kendi atölyesinde ders veren bir arkadaşım var...ilgilenenler için aslı apaydın tel: 0536 318 81 79 atölye tel:0212 244 44 20

diva

Takı tasarımcısı olabilir miyim?

selam,
    ben işletme mezunuyum ve 5 senedir özel bir şirkette finans bölümünde çalışıyorum.ama bunun bana uygun olmadığını düşünüyorum.her zaman birşeyler yaratmaktan zevk almışımdır.
    resim dersleri almıştım,bir süredir de takı tasarım kurslarına gidiyorum.aradığım şeyi bulduğumu düşünüyorum.fakat bu konuda daha geniş eğitim almak istiyorum.
    marmara üniversitesi gsf'de endüstri ürünleri tasarımı bölümünde master yapmayı düşünüyorum(kabul edilirsem), jewelcad programını öğrenmeyi düşünüyorum.
    bunların dışında bana yapmamı tavsiye edecekleriniz nelerdir yada okul tavsiye edebilir misiniz?çünkü tasarım konusunu mesleğim haline getirmek istiyorum.

teşekkürler,

diva

pseudoc

Lightbulb Taki Tasarim Platformu

Takı tasarımı ile ilgilenenler için ilginç bir site daha hayata geçti
    www.etaki.net

elapeker

Wink cam takı tasarımı

Arkadaşlar merhaba
    Ben uzun zamandır takı tasarımına ilgi duyuyorum ve kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum .Çevremdekiler gerçekten yaptıkları beğeniyorlar ve internettende bu konuda bilgi edinmeye devam ediyorum .
    İki gün önce yine bu konuda araştırma yaparken çok güzel bir siteye denk geldim ,öyle farklı tasarımlar var ki,çünkü her bir boncuk elyapımı ama diğer cam takı sitelerinden çok daha özgün .Sitenin adresi www.hishe.com sizinde faydalanmanızı isterim ,ben tasarımcısıyla da konuştum .Cam boncuk yapımı için derslerde veriyormuş.Ben de yakında kendi camlarımı yapmaya başlayacağım umarım .Bu arada tasarımcı'nın ismi Dilara Şeşen.
    Sevgiler
    Ela

melekk

Smile Taki Tasarimi

Selam Bende Taki Tasarimi İle UgraŞmaktayim Bana Emaİl Atarsan Sana Yardimci Olabİlİrİm

may

re:takı tasarımı

Merhaba,

ben de taki tasarimiyla eğitimi veren yerleri arastiriyorum. Forumlardan birinde Alef diye bir yerin ilanini gordum. info@alefgaleri.com diye mail attim, tasarim dersleri ile ilgili cevap bekliyorum. Belki de sizin de ilginizi çekebilir

Sevgiler,

may

TekiLa

Red face merhaba

herkese merhaba; bu foruma yeni katıldım.
    bende amatörce takı tasarımı yapıyorum.Çevremdende çok ilgi görüyorum fakat yaptığım takıları satmak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

melekk

Thumbs up selam

tekila sana yardımcı olabilirim belki bijuteride çalışan arkadaşlarım var
    email atarsan haberleşiriz öptüm iyi çalışmalar

TekiLa

Wink selam!

çok sağol melek; teşekür ederim .
    ama ben bursadayım sen nerdesin?

lale75
    Herkese merhaba,

Yeni katıldım buraya.. Ve konuyu görünce yazmadan olmaz diye düşündüm.
    Herkesin zevki farklıdır ama ben sizlere Selin Okçu'nun tasarımlarını met etmeden geçemeyeceğim.. http://www.selinokcu.com
    İnanın bu güne kadar gördüklerimden o kadar farklı ve kaliteli ki..
    2005 koleksiyonunu inatla web sitesine koymuyordu.. Sanırım hala da yok.. Bende o yüzden gittim atölyesine.. ve gördüklerim karşısında gerçekten büyülendim..
    Herkese ısrarla tavsiye ederim.. gidin ve takı tasarımı nasıl yapılır görün!!!

Sevgiyle....
    Lale

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Konunun Etiketleri

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •