3 sayfanın 1. sayfası 123 SonuncuSonuncu
31 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: avatar

genceak

bu avatar koyma olayını biri bana açıklasın yav.benmi beceriksizim anlamadım.yapamazsam bırakacam bu bilgisayar işlerini çiftçi olacam.onur meselesi oldu.

Üst menüdeki Kontrol Paneli'nden Avatarı Düzenle seçeneğini seçerek avatar ekleyebilirsiniz.

blu
    buradan sonra bende işlemiyor...
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar  

Atilla Baybara

Sorun giderildi

Forumun yenilenmesi sebebi ile izinlerde bir süre kısıtlamaya gidilmişti. Artık böyle bir kısıtlama yok.

Yeniden denerseniz imaj yükleme seçeneklerini görebilir ve avatarınızı sorunsuz yükleyebilirsiniz.

soru işareti

ben de sorun yaşıyorum..

Avatar yüklemek istiyorum fakat başaramıyorum... İmajı photoshop'ta ne kadar küçültsem de 2kb tan daha küçük olmuyor! Resim 1x1 piksel de olsa, bütün değerleri en küçüğe getirip en düşük kalitede jpeg olarak kaydetsem de 7,9 kb olabiliyor ancak... Bu yüzden avatarımı düzenlemek istediğimde sürekli "Bu imaj fazla büyük. En fazla 2 kb olabilir" mesajı çıkıyor...

Ne yapmalıyım? İmaj küçültmenin başka yolları mı var? Yardım lütfen! :K

orange
    eğer arkitera avatar ayarları geçen sene filan yapıldıysa, bugune kadar olan surede daha çok web alanı filan satın alındıysa veya yük olmayacaksa

hotmail'in 2mb'ı 250mb yapması gibi

arkitera da avatar'ı 2kb'dan 3kb sınırına çıkarsa ne kadar güzel olurdu

Server'a hiç yük olmaz... Avatar ne kadar gerekli bir şey bizim için tek soru bu.
    Ama yine de değerlendireceğiz, pekçok forumda boyutlarıda daha büyük aslında

orange
    ya avatar olmazsa olmaz birşey değil tabi ki ama ben avatarsız bir blur düşünemiyorum

olduğu zamanda 2kb sıkışana kadar canı çıkıyor insanın

Alıntı Orijinal metin orange tarafından gönderilmiş
    ya avatarolmazsa olmaz birşey değil tabi ki ama ben avatarsız bir blur düşünemiyorum

olduğu zamanda 2kb sıkışana kadar canı çıkıyor insanın
    Benim avatar 0,5 kb

orange
    patron hep en az harcar zaten

ardaonsal
    Alıntı Orijinal metin Ömer Yılmaz tarafından gönderilmiş
    Server'a hiç yük olmaz... Avatar ne kadar gerekli bir şey bizim için tek soru bu.
    Ama yine de değerlendireceğiz, pekçok forumda boyutlarıda daha büyük aslında
    5,790 tane üyeniz var herkese 10 kb avatar alanı versenizki en ideali budur.57 MB + 900 KB gibi bi alana ihtiyaç var.

Avatar ölçüleri için Vbulletin forum yazılımlarına en çok yakışan ölçüler:

120 x 120 px
    100 x 100 px
    80 x 80 px

Pankartlar nasıl bir stadın süsüyse.Avatarlar da bir forumun süsüdür.

Karar yönetimin.Yönetime karşı boynumuz kıldan ince

Böyle seyirciye "stad sizin" denir ancak

oky
    avatar olsa hoş olur ama olmasa da olur. büyümese de olur ama büyüse hoş olur

MuratMTL
    Avatar boyut sınırlarınız çok küçük arkadaşlar. Gereksizliğini düşündüğünüz için bukadar küçükse bence ozaman avatarı kaldırsanız daha iyi olur.
    Benim kanaatimce avatar gerekli insanlar kendilerini ifade edebileçek resimleri profillerine koyma ihtiyacı duyabilir ve sizin sınırlarınız bu ihtiyacı kısıtlıyor.
    Server'inize avatarlar hiçbir şekilde yük teşkil etmiyaceği için bu boyutları büyütseniz iyi olur. 90*90 picksel bence iyi olur.

Teşekkürler...

artık avatar yok galiba neden ki?

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •