12 sonuçtan 1 ila 12 arası gösteriliyor.

Konu: Arkitera...

chili

uzun zamandır bakmamıştım

ve gördüm ki arkitera gittikçe genişleyen ve dışlayan katılımcıları ile entellektüel yuvarlak masa toplantılarını .. başarıları sınırlı kalmış, çoğu süresiz olmuş , iktidarsızlıkları ile debelenmiş , laf kalabalıkları ile kısa alanda paslaşmalar yağmış, yapıcılıktan uzak biçimde devam etmekte ...

ve gördüm ki arkitera gittikçe genişleyen ve dışlayan katılımcıları ile entellektüel yuvarlak masa toplantılarını
    Ne demek istediğinizi anlaşılır bir şekilde yazar mısınız? Hiç bir şey anlamadım şu yazdığınızdan.

chili
    gayet basit .... arkitera malesef dar kalıplardan kurtulamıyor. hala aynı yüzler ve aynı sözalanlarla ,köşe başlarını tutmuş dinazorlarla(ölçü yaş değil burda) , kendini otorite sayan kelime haznesi gereksiz genişlerle , kendini meşru yapma peşinde hala..

bence ulaştığı kitle itibariyle yeni açılım sergilemeli, yeni mimarlara abilik yapmalı,öncü olmalı .. klişelerle ancak kopya olursunuz...dünyadaki statik türkiye konumunu mesleki açıdan değişterecek tek kurum sizsiniz .. yeni açılım yapma zamanıdır .. bunu sayfa renkleri veya code düzenlemeleri ile gerçekleştiremezsiniz!!!

Yeterince ve elimizden geldiğince yaptiğimizi düşünüyorum. Ama yine de bu konuda sizin bir fikriniz varsa duymaktan memnun oluruz.

chili
    Alıntı Orijinal metin Omer Yilmaz tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Yeterince ve elimizden geldiğince yaptiğimizi düşünüyorum. Ama yine de bu konuda sizin bir fikriniz varsa duymaktan memnun oluruz.
    şöyle bi eski yazdıklarımı okurken dikkatmi çekti bu yazı ve zaman zaman size şahsınıza kızsamda genede 2 sene geçmiş ve bir meslektaşım olarak hala sizleri burda dimdik ayakta bizleri bir platformda tutma gayretinizi akışlıyorum ve başarılarınızın dewamını dilemeyi borç biliyorum

önemli olanın aile içindeki kavgaların dışarıya yansıtılmaması olması gerektiğine inanıyorum

Ayrıca ben de

http://www.dahianlamindakideayriyazilir.com

adresini örnek gösteriyorum.

Ayrıca "v" harfi yerine "w" yazılmasına
    "bir" yerine "bi" yazılmasına
    fena halde içerliyorum...

Sinan_Y
    Alıntı Orijinal metin Omer Yilmaz tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Herhalde burada istenen şöyle cafcaflı menüler, flash butonlar sayfa açılınca çalan müzikler gibi...

betül caglin
    Alıntı Orijinal metin Sinan_Y tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Herhalde burada istenen şöyle cafcaflı menüler, flash butonlar sayfa açılınca çalan müzikler gibi...
    ama bu bir sevgi seli sitesi değil. Bu civcivli süsler sitenin kalitesini arttırmaz...

Emrextreme
    Alıntı Orijinal metin Sinan_Y tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Onlara gerek yok da, hızlı cevap kutusunun neden olmadığını hâlâ anlamış değilim.Spam yada gereksiz mesajların önüne geçmek için mi böyle bir önlem alındı?

erkan19
    pixel2life daki gibi hızlı bir menü "user dock" oluşturulabilir, forum ana tablosu sağa sola genişletilebilir.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •