8 sonuçtan 1 ila 8 arası gösteriliyor.

Konu: Takı Tasarımcısı Olmak İstiyorum

Çilek

Takı Tasarımcısı Olmak İstiyorum

Herkese selam!Mühendislik mezunuyum ama yapmak istediğim iş bu değildi.Bu yüzden 5 ay önce bir takı tasarım kursuna başladım.Genelde çizimlerimin güzel olduğunu fakat fazla sıradışı ve piyasaya uygun olmadığını söylüyorlar.Geçen ay tanıdık vasıtasıyla bir şirkette,yetiştirilmek üzere jewel-cad operatörü olarak işe başladım.Asıl hedefim bu değil ama teknikleri öğrenmenin bana faydalı olacağını söylediler ve maddi olarak da ihtiyacım var.Akşamları ve haftasonları yoğun biçimde tasarım çalışıyorum.Sanırım kupon tasarım yapabileceğim galeriler varmış,en azından fikir almak için görüşmek istiyorum.Adresler verirseniz sevinirim.Ayrıca akademik bir altyapı oluşturmak istiyorum.Bunun için de freelance çalışmam lazım.Sektörde tarzımda yada tarzım dışında böyle çalışma imkanım var mı acaba?Hatta beni geliştirecek başka bir konuda.
    Cevaplar için herkese teşekkürler.

Bu isi okullu yapmak istiyorsanız MÜ sinde iki yıllık bir bölüm var.Hatta kurucusu bölüm baskanı hanımla da tanısmıstım.Bu isi a dan zye ögretiyorlar.Yani altın ve gümüsle atölyelerde takı nasıl yapılır ögreniliyor.Birde MÜ GSF heykel bölümünde takı tasarımı var.Hazırlık kursundan tanıdıgım ve heykel bölümünde okuyan bir ögrenci takı yarısmasını kazanmıstı.Onun basarısına çok sevinmistim.Ayrıca bu okulun kursları arasında takı da varmı bilmiyorum.Size basarılar diliyorum.

taşkıran

yardımcı olmakl isterim

slm ismim mustafa suan piyasada calışıyorum jewel cad programı kullanıyorum takı tasarım yapan arkadaşlarım var istedigin veya bilmek istedigin nedir tam olarak sana yardımcı olurum ben gazi üniversitesi takı tasarımve kuyumculuk bölümü okyudum tel 05372748465 beklerim para önemli degil

fatmaC
    Merhaba Çİlek Ben Kupon Mallar Üreten Bİr Fİrmada ÇaliŞiyorum Ve ÖzgÜn ÇaliŞan ArkadaŞlar Ariyoruz
    Çİzgİlerİnİ GÖrmek AÇisindan Bİr KaÇ Tasarimini GÖrmem MÜmkÜnmÜ Acaba Selamlar

tweety
    merhaba arkadaşlar..!
    ben pazarlama okuyorum büyük bi talihsizlik sonucu fakat resimlede ugraşıyorum..
    Açıkcası benim yerim güzel sanatlar olmalı
    takı tasarımında gerçekten iyi oldugumu düşünüyorum farklı ve sıradışı çalışmalarım var biraz daha otantik ve entel kesime hitap ediyo..bende bi koleksiyon hazırlamayı düşünüyorum ..Ve çalışmalarımı satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar email atarlarsa sevinirim...

fatmaC

duyarlı olalım

merhaba arkadaşlar
    dünyanın en pahalı benzinini kullandığımızı biliyormusunuz.benzinin pompa çıkış fiyatı 800 ykuruş biz 3 liraya alıyoruz yani 2,800 ytl si vergi
    ve dünyada cep ve ev telefonuna enyüksek vergiyi ödediğimizi
    ya alem fm de nihat sırdarı dinliyormusunuz.Nihat bey her sabah saat 8 de insanları bu olaylara tepkiye çağırıyor.her sabah arabalar 1dakika dörtlülerini yakıp kornaya basıyor benim bi arabam yok nasıl tepki göstereceğimi bilemedim ben de burdan arabası olupta bu eylemden haberi olmayan arkadaşlara bilgi vereyim dedim dedim arabanız varsa bu eyleme katılın arkadaşlar sevgiler

NALANNİL

slm çilek

bende kuyumculuk takı tasarım mezunuyum gzai ünüversitesi mezunuyum bende okul hayatım boyunca cızım yaptım bır kac firmaya yaklasık 3 yıldır el cızımı yapıyodum 1-5 yıldırda matrixs cızımı yapıyorum bunun eğitimini aldım bir kursta bızım ız de özel calısılıyo genelde yanı evde bende artık gercekten sıkıldım evde calısmaktan normal ıs arıyorum ama bıraz zor malım piyasa baya durgun buyuzden suanda ıs bulmak tasarımcı olarak cok zor yaklasık 3 4 aydır bende ıs arıyorum senınle bılgı alısverırı yapmak ısterım adresım nil_bkm@hotmail.com ÇALIŞMALARIMDAN BI KAC TANE EKLEMEK ISTEDIM AMA YUKLENMEDI MALESEF:s

Takı tasarımı işi çok güzel hem çok güzel paralar kazanılabiliyor.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •