6 sonuçtan 1 ila 6 arası gösteriliyor.

Konu: Bu bölüme özgü forum kuralları

Bu bölüme özgü forum kuralları

Bu bölüme özel forum kurallarına erişmek için

http://www.arkitera.com/forum/showthread.php?t=4150

tıklayınız.

Her kullanıcının uyması gereken forum kurallarını kabul edip de üyelik alıyorsunuz. Ayrıca çok uzun sürelerde elde ettiğimiz mesajlaşma etiği ve tecrübesi sayesinde bu kurallara da uymanız gerekmektedir.

Kolay gelsin...

cevap veremiyorum

Sn yetkili merhaba

Arkitera sitesinda genel cad konularına cevap vermek istiyorum. Ancak yetkimin olmadığını görüyorum.

Sebebini öğrenebilir miyim.

Saygılarımla
    seneca

mimarzahit

benimde yetkim yokmuş

merhabalar aynı sorunu bende yaşıyorum yeni konu açma yetkimin olmadıgı yazıyor acaba sorun nerde yanlış bi şey yapmışsak bir özel mesaj atmanız en dogrusu ben başka bir sitede moderatorum fakat boyle bir sorun oldumu hemen düzeltiriz bunu yoneticilerimizede mesaj attım yanıt gelmedi

size cevap verdim efendim
    ya cevabınızı okumadınız ya da sistemde bir sorun var
    ben açıkçası kimseyi bu tür konu açma cevap verme durumlarında hak mahrumiyeti uygulamadım
    uygulandığını da bilmiyorum
    yok öyle bir şey varsa ben de buradan öğreneceğim

sizden ricam arkitera.com hakkında diye bölüme bunu bellirtiniz
    ben yine de pzt günü konu için arkitera merkez yetkilileri ile temasa geçeceğim
    nedir ne değildir diye

mimarzahit

mesaja cevap yazılmadı

sayın ayasofya bana iletmiş oldugunuz mesaja baktım ve soylediğiniz yoneticiyede mesaj da gonderdim fakat yanıt gelmedi ve de lütfen ön yargılı olmayalım...

yöneticilerimize mesaj attım diyince ve cevap gelmedi diyince bana laf söylemek düşer
    eh bence bu da ön yargılı olmak mıdır

yazarsınız ayasofya'ya yazdım o cevap verdi sonra diğerlerine yazdım cevap gelmedi diye o zaman sorun kalmaz. ben de cevap vermem

lütfen açıklayıcı olalım sonra mantıklı olalım sonra ön yargılı olmayalım diyelim.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •