3 sayfanın 3. sayfası İlkİlk 123
35 sonuçtan 31 ila 35 arası gösteriliyor.

Konu: Kadir Topbaş | 5 Mayıs 2005

mürebbi

!

Herkeze hayrlı günler öncelikle..yukarda resimler ve alttlarında bı kac yorum var..
    öncelikle İstanbul' un o kadar çok sorunu var ama bunların çözumune organızelı bır sekılde beledıyemızce devam edılmektedır..İstnbul Büyük Şehr Beledıyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğünde çlşmaktayım..ve yakın bir zamanda başta İstiklal Caddesi olmak üzere Taksim gıbı ana arterler için Projelerımızı masaya yatrcaz grup olarak.bize calısması ve sizlerede sabırlı olmak duser bu noktada sanıyorumkı.selametle..

bortluce

istanbulun sorunları

Hayırlı günler .istanbulun sorunları hep vardı vede hep olacak .sizden ricam sorunları çözmeyin ama başkada sorun yaratmayın.Şimdiye kadar hep sorun çözmek istiyenler sorunlar çözülürken zengin oldular ama sorunlar yine kaldı.
    Şu anda istanbulda yapılacak en mühim iş yeni yapılanmayı durdurmak ve sadece mevcut yapılara ayni şekilde kalmak şartı ile yenilenmesine müsaade etmek.İstanbul tek bir yeni tuğlayı bile kaldıramıyacak durumda.

ninlil

Kutluyorum!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi sitesinde özgeçmişiniz hakkında şu bilgiler var. "....Orta öğrenimine Işık Lisesinde başlayıp İHL’sinde tamamladı. 1972 yılında M.Ü. İlahiyat Fakültesi’nden, 1974 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Doktora tezini, İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji Bölümü’nde “Hidiv Kasrı ve Boğaziçi sivil mimarisindeki yeri” konusunda tamamladı."

1972 yılında İlahiyat Fakültesi...1974 yılında da Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuşsunuz. 2 yıl arayla 2 alakasız bölümden mezun olma başarınızdan dolayı sizi kutlarım.

Aynı anda 2 okuldaki eğitim sürecinizde, zamanı nasıl kullandığınızı da öğrenmek isterdim?
    Saygılar.

senfony007

Thumbs up Lale Projesi

Sayın TOPBAŞ bi istanbullu olarak yaptığınız çalışmaları hayranlıkla izliyoruz.
    Özellikle LALE PROJESİ bence mutiş bi fikir... vede güzel istanbulumuzu dahada güzelleştirecek bir proje olduğunun kanısındayım.
    Ayrıca yol ve kavşak çalışmalarının istanbulun trafiğinde baya bi etkili olcakğını düşünüyorum.Çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. İyi çalışmalar.

ihsan aydemir
    selam sayın kadir topbaş . siz bildiğim kadarıyla çok yürekli bir insansınız.
    şimdi size bir teklifim var
    yarın saat 7:30 civarında bağcılar 92 b otobüsüne binebilirmisiniz.ama yanlız siz olacaksınız.ve ordan belediyeye, işinize bir gidin bakalım.
    ama şimdiden uyarayım işe geç kalmanız garanti size söyleyeyim.hele bide işgüzar bir belediye mütahidine ve onun kepçe operatörüne rastlarsanız, kesin işinize tam 4,5 saat sonra ulaşabilirsiniz.
    çünkü o işgüzar mütahit ve operatör, hiç kimseye sormadan sabahın en yoğun saatınde yolu kapatmış ve yolu kazıyor olacaktır .

evet sayın kadir topbaş yüreğiniz varmı
    akşam saatinde beyazıttan tekrar 92 b otobüsüne binmeye
    tam bir saatte beyazıttan aksaraya geleceksiniz. aksaray topkapı arasıda 1500 küsür trafik lambası olduğu için yarım saatte orası. topkapıdan tozkoparan sapağına kadarda " yoda eziyet etme çalışmalarından dolayı 1,5 saat geçireceksiniz.
    neyse bu arada biraz otobüs hızlanacak. ama oda ne ? davutpaşaya geldiğnizde koskocaman üç şeritlik yol bir anda tek şeride inecek.
    niçin
    belediye yol çalışması yapıyor. birde kocaman bir yazı
    "VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ, KADİR TOPBAŞ"
    yolcular bu yazıyı gördükçe ağızlarına geleni söylecekler size ve belediyeye. tabii bunada tahammül edeceksiniz.200 metrelik yolu tam 1 saatte geçebileceksiniz.neyse burayı atlattım derken zaten tek şerit olan yolun ortasında minibüsler durmuş yolcu alıyor. bekleyeceksiniz minibüs şöförünün keyfini.
    sonra devam edelim burayıda atlattık ve geldik köyiçine teiaş ekibi yolu kazmış hertaraf tozduman. burayıda geçtiniz
    daha devam edeyimmi ?????

ha bide yol boyunca balık istifi gittiğiniz yolda yolun sonunda bütün yolcularlada akraba oluyorsunuz. işte size yolcuuğun iyi bir yanı
    ve sonuç

beyazıttan saat 18:30 da bindiğiniz otobüsle evinize tam 3,5 saat sonra saat 9 yada 10 gibi varacaksınız. tabii bu arada çocuklarınızımı seversiniz eşinizle mi ilgilenirsiniz yoksa dinlenirmisiniz o size kalmış. çünkü sabah erkenden işe gitmeniz lazım. erkenden yatmanız lazım.

evet sayın kadir topbaş bu yukarıda saydıklarımızı ben ve bizler istanbulda, bağcılarda yaşayan vatandaşlar hergün yaşıyoruz. sakın bana oraya tramvay yapıldı demeyin. açılmamış tramvayın ne size nede bize bir faydası olmaz.

evet sayın istanbul büyükşehir belediye başkanı Mimar Kadir Topbaş şimdi size tekrar soruyorum
    YÜREĞİNİZ VARMI?*???????

yoksa birdahaki şeçimde sakın aday olmayın çünkü ben ve bizler sizlere oy verenler,o eziyeti çekenler size maalesef oy vermeye hiç niyetimiz yok.benim gibi düşünenlerin sayısıda hiçte az değil belirteyim

şimdiden teşekkürler
    seçimlerde görüşürüz.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •