2 sayfanın 2. sayfası İlkİlk 12
22 sonuçtan 16 ila 22 arası gösteriliyor.

Konu: İTÜ Yüksek lisans

rehber.itu.edu.tr
    N. Caner ÇAMBEL - Mimar (İ.T.Ü.)
    "Dubito ergo sum"

archill
    slm arkadaşlar..sizlere sormak istedigim bir şey var..ben güz dönemi için itü'de yüksek lisansa başvurmak istiyorum..benim ortalamam 2.40 ancak başvuru şartlarında yeterli ortalamanın 2.50 oldugu yazıyor..diger şartları sagladıktan sonra yine başvurabilirmiyim yoksa mülakata alınmadan ön başvuruda direk elenirmiyim?

arney
    benim şimdiye kadar okuduğum hiç bir yerde 2.50 ortalama şartı bulunmuyor. ben de 2010-11 güz döneminde başvurmayı düşünüyorum. geçen sene ve bu sene takvim nedeniyle bir türlü kayıt haftalarına yetişemedim bu güz için başvurabileceğim sonunda.
    sis.itu.edu.tr/yonetmelik/yuksek-ses.html adresinden senato esaslarını okuyabilirsin. orada not ortalamasına dair bir sınırlama görünmüyor

hkeles
    selam.

itü lisansüstü başvuru tarihleri bu yıl 24-28 mayıs tarihlerinde yapılacakmış. emin olmak adına soruyorum, zira epey araştırdım net bir bilgi yok.
    portfolyomuzu ilk başvuru esnasında mı teslim edeceğiz, yoksa mülakatta mı?
    biryerde mülkattan birkaç gün önce jürinin elinde olması gerekiyor şeklinde birşey yazıyor. bunun için net bir tarih olsa daha iyi olmaz mıymış? birkaç gün önce gidip jürideki hocalardan birine elden mi teslim edeceğiz bu durumda?

Başvurduğunuz programların şartları değişkenlik göstermekle birlikte, çoğunluğunda mülakatta gösterilir portfolyo. Programların şartlarını gösteren sayfa ön kayıt döneminde aktif oluyor oradan bakabilirsiniz.

ferdi i
    2.5 not ortalamsı zorunludur. portfolyo mülakakatta istenir.
    önce ön başvuru yapıyosun. 150 tl alıyolar senden. sonra başvuru kriterlerine göre yeterli görülenler açıklanan mülakat tarihinde portfolyolarıyla mülakata giriyorlar...

engin erbayrak
    merhabalar arkadaslar
    bende İTÜ malzeme mühendisligi bölümüne basvurdum
    Ales puanım 80 not ortalamam 3,34
    malzeme muh alanında yuksek lisans yapan arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım
    mulakatta neler soruyorlar bıde kabul alma sansım ne olur
    sımdıden tesekkur ederm cevaplayan tum arkadaslara.....

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •