3 sayfanın 1. sayfası 123 SonuncuSonuncu
32 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: Diyalog 2002 konukları

Diyalog 2002 konukları

2002 yılında Diyalog bölümümüzde konuğumuz olmasını istediğiniz, gerekli ya da uygun bulduğunuz isimleri buraya yazabilirsiniz.

sannys
    aykut köksal

rennie
    sence aykut koksal'a 5'den fazla soru gelir mi?

cAd
    Cüneyt Özdaş
    Tanju Özelgin

sannys

anlamadım.

sence aykut koksal'a 5'den fazla soru gelir mi?
    bu soruyu aykut öksal'1 tanimadigindan mi ya da önem vermediginden mi sordun anlamdim?bence senin isin insanlar onu tanimasa bile bu denli tasarim dünyasinda önemli ve degerli birini tanitmak olmali.
    aykut köksali kimse küçümsemesin.hem o zaten bunu yapanlara gereken cevabi verir.

degerini anlayin bence bir an önce.

rennie
    Aykut Köksal'ı şahsen tanıyorum değer de veriyorum. Forumda konuk olmasını senden çok ben isterim. bu kadar kızmanı anlamadım. benim öğrenmek istediğim ne kadar insanın Aykut Köksal'ı ona soru sorabilecek kadar tanıdığı. Sonuçta programları yoğun olan kişilerle bu diyalog bölümünü yapıyoruz ve Aykut Bey'i çağırırsak ve de 3-5 soru gelirse eminim ki pek memnun olmayacaktır Aykut Bey.

sannys

Unhappy

biraz sert konustum haklisin galiba ama sözlerim sadece sana yönelik degildi.INsanlarin özellikle gençlerin bu denli ciddi ve önemli birisini tanimamasini kaldiramiyorum.Sonuçta hayati her yönden gözlemleyen,irdeleyen,inceleyen ve elestiren bir insan..
    tiyatro,sinema,mimarlik,sanat,grafik tasarim ve her konuda muhtesem bilgiye sahip bir insan.Ben sadece onu anlamak ve dediklerini dinlemek,ögrenmek icin i.t.ü Mimarlikta okumama ragmen.1 sene boyunca mimar sinan grafik te verdigi tasarim kurami dersine girdim.Hayat görüsüme inanilmaz seyler katt1 Aykut Bey..

Bence Daha fazla tanitilmali o..ve buradan da insanlara kesin ulasmali..Bunun icinde her türlü cal1smada yardimci olurum..

sevgiler

spurr

Uygulamaya yönelik

Uygulamaya yönelik şahıslarında burada yeralmasını doğru buluyorum. mesela bir büyük gökdelenin şantiye şefi. mesela irfan balioğlu mesela bir malzeme üreticisi belki

sannys

Arrow keşke..

keşke foruma davet ettiğiniz insanlarla yüzyüze de görüşme imkanımız olsa..belirli seminerler gibi..

nedim
    İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'na ne dersiniz

sannys
    ya offfffffffff

sannys

Wink keşke..

keske foruma davet ettiginiz o güzel insanlarla toplanip yüzyüze görüsme ve tanisma imkanimiz da olsa..

o yüzden iç çektim

rennie
    ileride onu da yaparız !

Zeynep
    deprem konusunda bir uzman da konuk olabilir mi?

Ahmet Ercan, Aykut Barka .... gibi

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •