3 sayfanın 1. sayfası 123 SonuncuSonuncu
39 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: idecad

wild_wild_west

idecad

arkadaşlar bundan birkaç konu daha aşağıda yine benim konum ve yine aynı sorun yer alıyordu idecad hakkında beni biraz aydınlatacak arkadaşlardan ses bekliyorum. yani programı yeni aldım kullanma kılavuzu gibi birşey arıyorum ama bulamıyorum...:(
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:15

design7_24

idecad kitap

selam idecad hakkında bilgi hatta kitap vb. istemişsin idecad le birlikte baya detaylı idecad i her yönüyle ele alan bir kitap veriyorlar... bunu almadın mı?
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:15

wild_wild_west

hayır

nereden temin edebililrim ki ???
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:16

wild_wild_west

pardon :)

hayır vermediler kutu içeri sadece cd katalog broşür falan fıstık gibi dandik şeyler ama işime yarayacak hiç birşey yok :(

design7_24
    idecadi satın aldıgın yere bir hatırlat sen onu veriyorlar hatta paket halinde satılıyor...sen lisanslı almıştın değil mi?

Ben lisanslı program alsam kesinlikle bu tür yardımıcı dökümanları isterim.

Program satanlar da lisanslı program alan ve buna bedel ödemeyi kabul edenleri ödüllendirmelidirler.

kırık program almanın en kötü yanı hiçbir yardımcı dokümana sajip olamamaktır.

Hakkınızı arayınız bence.

wild_wild_west

olmadı

aldığıma alacağıma pişman oldum valla :(
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:16 Nedeni: w

emel82
    Ben iki ay önce idecad kullandım ve idecad programını aldığımız yer kurs düzenledi oraya gidip kurslara katıldım.Tabi ayrıca mimari kitap da veridi.Ama kursların birebir faydası oldu.Bence sen de beşiktaşdaki kurslara katılsan daha iyi olur.
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:17

wild_wild_west

Emel

Güzel diyorsun ama ben artık ist de yaşamadığım için gitme şansım yok :S
    Acaba boşuna mı aldım diye düşünüyorum artık neyse ben bir çaresine bakarım satan şirketle bağlantıya geçmek en iyisi öneriniz için herkese tşkr ettim iyi çalışmalar
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:17 Nedeni: güsel, bi

ADASU

idecad kullananlar!!!!

idecad kullanan arkadaşlaaar kimler kimlerle konusabiliriz?????????*render ve objelerle ilgili bilgi alısverişi yapmak ıstiyorum kimler idecad kullanıyor??????

wild_wild_west

...

valla ben kullanmaya çalışıyorum ama kullanamıyorum o ayrı mesele kullanabilen varsa ileri değil orta derecede de kullanan varsa yol gösteren olursa sevinirim
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:18 Nedeni: w

ADASU

slm

merhaba wild west ben de ıdecad kullanmaya basladım neler sormak istıyorsun bıldıklerımı cevaplandırmaya calısayım bu arada baska kımler forumda ıdecad kullanıyorlar bılıyor musun??..
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:18

odilet
    merhaba arkadaşlar.. ben 1 yıldan uzun bir süredir ide cad kullanıcıyım.. şu anda programın 5.0 versiyonu var elimde... elimden geldiğince diğer arkadaşlara yardımcı olurum...

emrullahay@hotmail.com
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:18

Yaklaşık olarak 96 - 97 yılından beri ide nin mimarlık ve mühendislik yazılımları ile çalışıyorum. Ve yazılım orjinal ise kesinlikle yazılımla birlikle çok iyi hazırlanmış bir kullanım kılavuzunu her versiyonda verirler. Ayrıca Kurulum cd leri içinde pdf formatında kullanım kitabının dijitali de vardır.

Paylaşım için kütüphane pek önemli değil ama elimde bir yerlerde merdiven ve kişisel diolarım vardı eğer bulabilirsem onları sizlerle paylaşabilirim.
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:19
    ......................................................

ebru4
    selam arkadaşlar idecad kullanmaya yeni başladım.yanlız idecadle çizilen mimari çizimin kalitesi nasıl.yaptığım bir projeye insan resmi yerleştiremiyorum.bir de kapı üstüne sundurma yapmak istiyorum.ne yapmalıyım ya da yapabiliyor muyuz.lütfen yardımcı olun şimdiden tşkkrlr
    En son lumina tarafından düzenlendi : 01-05-2007 13:19

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •