7 sonuçtan 1 ila 7 arası gösteriliyor.

Konu: arkitera kaynaklı e-posta tacizleri

orange

arkitera kaynaklı e-posta tacizleri

arkitera haber bülteni dışında arkitera'dan e-posta almak istemiyorsak forum kontrol panelinden bunu ayarlayabilmemiz gerekmez mi?. pek çok kez bu konuda mail ile lütfen bana göndermeyin diye rica etmeme rağmen bu hiçbir işe yaramıyor malesef. yapabileceğimiz birşey yok mu bu konuda? reklamlar haber bülteninin altında filan olsa olmaz mı

Alıntı Orijinal metin orange tarafından gönderilmiş
    arkitera haber bülteni dışında arkitera'dan e-posta almak istemiyorsak forum kontrol panelinden bunu ayarlayabilmemiz gerekmez mi?. pek çok kez bu konuda mail ile lütfen bana göndermeyin diye rica etmeme rağmen bu hiçbir işe yaramıyor malesef. yapabileceğimiz birşey yok mu bu konuda? reklamlar haber bülteninin altında filan olsa olmaz mı
    Arkitera.com tamamen ücretsiz bir yayın. Gelirlerini sadece bu reklamlar oluşturuyor. Ve Arkitera.com size ulaşana kadar 25 kişilik bir ekibin katkısı ile oluyor bu iş.

Tabi ki bu yazdıklarım "spam" yapmayı haklı göstermiyor. Bizim yaptığımız da "spam" değil zaten. Size Arkitera Haber Bulteni dışında Ürün Bülteni, Tanıtım Bülteni, AMV Bülteni ve Arkienal Bülteni geliyor olabilir. Bunların tümü de yine Arkitera Mimarlık Merkezi'nin mimarlıkla direkt ilgili e-bülteneleri. Arkitera Mimarlık Merkezi şu anda yapı sektöründeki en güncel ve geniş veritabanına sahip kuruluş muhtemelen. Ve veritabanımızı bankalardan otomotiv sektörüne ve yapı sektöründeki firmalara kadar pek çok kurum satın almak istedi, istiyor, isteyecek. Ancak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanıtımız hep "kullanıcılarımızın bilgisini paylaşmıyoruz" olacak.

Bu noktada biraz haksızlık ettiğinizi düşünüyorum.

orange
    özellikle taciz kelimesi ağır kaçıyor arkitera'nın yaptıklarının yanına koyunca, doğru

ama en son gelenlerden "hotelbuild" mesela biraz daha özel ilgisi olanlar için olmalı gibi geliyor bana, bir kere sorun değil duymuş olduk böyle birşey olduğunu ama ne bilim yahoo'da hotmail'de filan nasıl işaret koyup ilgi alanlarımızı seçiyorsak burda da kontrol panelinden örnek olarak otellerle pek ilgilenmediğimizi belli edebiliriz belki?

HotelBuild.com

HotelBuild.com Bültenleri

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var; Hotelbuild.com da Arkitera Mimarlık Merkezi'nin bir projesi ve Akdeniz Tanıtım ile birlikte ortaya çıktı. Mimarlıktan çok uzak bir ilgi alanı gerektirmiyor ki eğer incelediyseniz Arkitera.com'un temelinden ortaya çıktı. İçindeki bölümlerde yine mimarlık, yapı malzemeleri ve bunlara ek sadece turizm ve otel mimarileri var.

Bütün bültenlerimizin altında e-mail adresleri var ve direk mail atarak almak istemediğinize yönelik bir uyarı atabilirsiniz. Daha önce hangi adrese ve ne şekilde attınız da hala geliyor bir açıklama getirebiliriz biz de.

Hotelbuild.com şimdiye kadar özel bir ilgi alanı gerektiren mailing yapmadı. Hotelbuild.com'un tanıtımı amacıyla bir tanıtım bülteni gönderildi ve bir de 2003 ve 2004 yıllarında yine Arkitera Haber Bülteni üyelerinin aldığı Fuar Sanal Gazetesi'ni yayınladı. 4 gün boyunca Arkitera.com yerine Hotelbuild.com tarafından yayınlandı. Sizce içeriği mi önemli kimin gönderdiği mi...

Hiç tanımadığınız bir isimle karşılaşmak sizi şaşırtmış olabilir ancak içeriği zengin olan bu bültenlerin spam olarak algılanması gerçekten Arkitera Mimarlık Merkezi olarak bizleri çok üzdü.

Hotelbuild.com'un haber bültenlerine gelince; kendi bir listesi var zaten ve ilgilenen herkes anasayfadan da üye olabiliyor. Hiçbir şekilde Arkitera üyelerinin bilgileri paylaşılmıyor.

Eğer anlaşılmayan, rahatsız olunan bir durum oluşursa yine iletişime geçmek ve açıklama getirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkürler...

HotelBuild.com Ekibi

orange
    hotelbuild ekibi bilgisayar başına toplanıp bir mesaj yazdı bu kadarını beklemiyordum açıkçası belki ben daha hotelbuild'ın ne olduğunu anlayamamışımdır... kolay gelsin hotelbuild ekibi, sadece bazen mail kontrol ederken insan dellenebiliyor işte o anlardan birine denk geldi bu mesajı yazmam...

candemirdesign
    arkitera haber bültenlerinin daha toplu sekilde ve daha az sayıda olması daha iyide olur

2008 başında tüm e-bülten sistemini yenileme planlarımız var. Her türlü öneri işimizi kolaylaştırır.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •