2 sayfanın 2. sayfası İlkİlk 12
25 sonuçtan 16 ila 25 arası gösteriliyor.

Konu: Sokullu'nun Köşkü

Köksal Anadol
    Sayın Gün
    Açıklamalarımın, temennilerinizin gerçekleşeceğini doğruladığını umuyorum.
    Bu vesile ile Koca Sinan’ın Yapı Merkezi Çamlıca Merkez Kampüsümüz
    girişindeki rölyefinin fotoğrafını bu açıklamanın bir anısı olarak iletiyorum.

Esenlikler dilerim,

Köksal Anadol
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar  

asteria

Merhaba Sayın Köksal Anadol,

Sokullu Köşkü ile ilgili değerli katkılarınız için kendi adıma çok teşekkür ederim, izlemek bir keyif oldu...

İyi çalışmalar

Patak
    Evet , ben de bu açıklamalardan ötürü çok memnun kaldım .
    En azından bizim gösterdiğimiz değer ve merak kadar ince çalışmalar var aslında bu projenin içinde. Dilerim başarıyla tamamlanır.
    Ben de teşekkür ederim

velvet
    sanırım 2003 yılıydı orda şantiye stajı yapmıştım o zamandan bu zamana hala restore edilmemiş mi..? bu arada o projede 3 değil 2 blok var..

gün
    Alıntı Orijinal metin Köksal Anadol tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Sayın Gün
    Açıklamalarımın, temennilerinizin gerçekleşeceğini doğruladığını umuyorum.
    Bu vesile ile Koca Sinan’ın Yapı Merkezi Çamlıca Merkez Kampüsümüz
    girişindeki rölyefinin fotoğrafını bu açıklamanın bir anısı olarak iletiyorum.

Esenlikler dilerim,

Köksal Anadol
    , Köksal Bey çook teşekkürler gerçekten, güzel bir hediye, tebrik ederim ve başarılar dilerim hayatınızda.

Sayın köksal Anadol verdiğiniz bilgiler için teşekkürler beni meraktan kurtardınız Ben 1978den beri Sokullu Sokakta oturuyorum.Yıllarca bu binanın önünden gectim ve hep merak ettim.Kimin ve kimler için yapılldığını.Tesadüfen şimdi gördüm ve mimarına kadar tarihçesini öğrendim.O bina yok olacak diye çok korkuyordum.Çünkü o beton bloklar içinde bir inci gibi parlıyor. Her ne kadar eski ve boynu bükük olsada... Her baharda o bahcenin dogal yeşil örtüsü ve erguvan ağaçlarının yazın geldiğini anlatan mor çiçekleri ne hoş bir manzara oluştururdu.bu arada bir yerde okumuştum erguvan ağaçları İstanbula özgü diye.
    Benim çocuklarım da o bahçeye çok gitmişlerdir. Hele kar yağdığında nasıl güzel olurdu...
    Oysa şimdi o güzelim bahçede o binalar hiç hoş durmuyor.
    Bir ara oranın kültür merkezi olacağını duymuştum ve çok sevinmiştim. Gerçekten iki güzel sanatlar fakültesinin de (marmara üniversitesi gsf ve Doğuş üniversitesi gsf) olduğu Acıbademe çok gerekli böyle bir merkez. ama anladım ki burası kültür merkezi olarak düşünülmüyor. Bunun için üzüldüm doğrusu. Binanın restore edilmesini genede dört gözle bekliyorum.

kenz
    Merhabalar konuyu açalı bir sene oldu ve ben de yaklaşık bu süre zarfında siteye ve nete biraz uzak kalmıştım.Sayın Kemal ANADOL'un konuya gösterdiği ilgiden ve açıklamalarından dolayı müteşekkiriz artık benim içim epey rahatladı inşallah açılışta görüşmek ümidiyle..

betyy

Wink

merhaba
    sokullu köşkü için konuşulanları gorelı bır kac gun oldu.Açılıştan bahsedıldı.
    bu açılışın tarıhını net belırtırsenız mutlu olurum.Ve en kısa zamanda bu köşkü görmeye gıtmeyı dusunuyorum.katılımı olan herkes o kadar guzel ve sessız bır tartısmaya gırıp çözüm bulunmuş ki........

kenz

Düzeltme

Son mesajımda Köksal Bey'e yanlışlıkla Kemal Bey diye hitap etmişim, yeni fark ettim

Sayın Köksal Anadol sanırım bu binanın yapıldıktan sonra çekilen bir fotografı vardır. Ben her gün dışardan görüyorum ama içi nasıl yapıldı açıkcası merak ediyorum. Bu fotografları da paylaşmanız mümkün mü?

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •