4 sonuçtan 1 ila 4 arası gösteriliyor.

Konu: İngiltere'de Yüksek Lisans ya da AA

design2k

Question İngiltere'de Yüksek Lisans ya da AA

AA de yükseklisans için ne yapılması gerektiği internet sitesinde açık bir şekilde belirtiliyor. Ancak İngiltere'de benim için özellikle de AA ye girmek için nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi-ye(lere) ihtiyacım var . Örneğin yükseklisans için seçmem gereken programlar çok çeşitli.tabiiki bu seçimler kişilerin mimarlık eğitimindeki gelişim süreçlerine göre değişecek fakat bunun hakkında önce bilgi edinilmeli bence..
    Kısaca AA ye giriş hakkında bilgi edinmek istiyorum .Tecrübesi olan arkadaşlar! Ya da bilgisi olanlar..!!.Bir de Londra içi /çevresindeki okulların iyi mimarlık master bölümlerini öğrenmek istiyorum.yani application form yollamak için alternatifleri de öğrenmek istiyorum ...:K

Melody
    Sanırım daha önce konuşulan şu konuda bazı bilgiler bulabilirsin.
    http://forum.arkitera.com/showthread...ight=ingiltere

Her bu tür bir olay olduğunda yine yazıyorum. Keşke arkadaşlar bir konuda soru sormadan önce yukardaki "arama" bölümüne konuyla ilgili tek bir kelime yazarak araştırma yapsa. Aklımda bu konu kaldığı için "arama" bölümüne İngiltere yazdım ve çıkan sonuçlardan biriydi bu....

design2k

pardon...

teşekkür ederim melody..yönlendirmelerin için ..arama yaparak sonuçları buldum ben de..fakat foruma yeni üyeyim ..ve yeni bir topic açınca daha etkili ve güncel olur diye düşünmüştüm ..ancak haklısın .o konunun devamına yazılmalı güncel olan..basit bir farkında olamama durumu ...herkesten özür...

cnndogan
    Selam ben de şu an yoğun bir biçimde İngiltere'de master eğitimi düşünüyorum.2 senedir mezunum otel şantiyesi ve mimari bürolarda çalıştım, tecrübem de var yani İngiltereye zaten gidecem yazın orada da araştıracağım, fakat buradan kimseye ulaşamadım, yazdım tekrar dönmediler.Önce ingilizceyi halletmem gerek biliyorum ama o kolay, Londra'da gideceğim okulu hazır,sınavı veririm, fakat AA nın giriş koşulları ve ücretleri hakkında pek fazla bilgim yok.Bildiğim dünyanın en iyi mimarlık okullarından biri olduğu, bu da yetiyor zaten.Yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
    En son cnndogan tarafından düzenlendi : 28-05-2009 14:45

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •