4 sonuçtan 1 ila 4 arası gösteriliyor.

Konu: Formul Aramak...?

Exclamation Formul Aramak...?

Sayin arkitera forum, gorduklerim icerisinde iyilerden,Fakat internetin Okyanus kisininde balik oldugunu dusunenlerdenim.
    Ben genel dertlerin, derlenip toplanamiyan site anlayisi olduguna karar verdim.
    Arkadaslar ! maddi acidan seviyeli forum insanlari , zaten sitenizin yasamasi icin reklam verir/veriyordur'da.,Fakat diger arkadaslarimizin sicak fikirlerini paylasmak biribirleriyle konusmasini saglamak,birlikte is yapmalarina sebep olmak ve dahacok kisiye FORUMUNUZ sayesinde sahip cikmak bunlarlada dahacok Reklaminizin yapilmasini saglamak Akillica bir FORMUL degilmi? Yanlissa lutfen dogrusu.....!?
    ( * Lutfen surdaburda yaziyor gormedinmi mesaji istemiyorum.)

Alıntı Orijinal metin mobildekor tarafından gönderilmiş
    Sayin arkitera forum, gorduklerim icerisinde iyilerden,Fakat internetin Okyanus kisininde balik oldugunu dusunenlerdenim.
    Ben genel dertlerin, derlenip toplanamiyan site anlayisi olduguna karar verdim.
    Arkadaslar ! maddi acidan seviyeli forum insanlari , zaten sitenizin yasamasi icin reklam verir/veriyordur'da.,Fakat diger arkadaslarimizin sicak fikirlerini paylasmak biribirleriyle konusmasini saglamak,birlikte is yapmalarina sebep olmak ve dahacok kisiye FORUMUNUZ sayesinde sahip cikmak bunlarlada dahacok Reklaminizin yapilmasini saglamak Akillica bir FORMUL degilmi? Yanlissa lutfen dogrusu.....!?
    ( * Lutfen surdaburda yaziyor gormedinmi mesaji istemiyorum.)
    Biraz daha net ifade edebilir misiniz?

Surculisanettiysek affola...!

Insanlarin forumdan cikarilma kaygisiyila,"Bukonuda bilgisi olan yazsin" veya
    "Felan yeri bilen varmi soylesin" gibi uzerini ortmektense HAYIR...
    "Ben Sunlari su firmadan buldum al adresi" VEYA "Su isleri Bu Fiyata yapiyorum"BURUDAYIM.... desindiye !

Alıntı Orijinal metin mobildekor tarafından gönderilmiş
    Insanlarin forumdan cikarilma kaygisiyila,"Bukonuda bilgisi olan yazsin" veya
    "Felan yeri bilen varmi soylesin" gibi uzerini ortmektense HAYIR...
    "Ben Sunlari su firmadan buldum al adresi" VEYA "Su isleri Bu Fiyata yapiyorum"BURUDAYIM.... desindiye !
    Arkitera Forum'da ilk açıldığı günden bu zamana kadar "reklam içerikli mesajların" yayınlanmamasını prensip edindik. Bu amaçla site içinde kurduğumuz başka bir platform var o da Pano. Pano da çok kısa bir sürede yeni yüzü ve içeriği ile açılacak.

Bu yüzden bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

İyi günler,

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •