5 sonuçtan 1 ila 5 arası gösteriliyor.

Konu: Tarihi Çeşme Projesi

aym@rt

Tarihi Çeşme Projesi

İnşaatı devam eden bir okul bahçesi çevre duvarı düzenleme işinde tarihi bir görüntü sergilemesi için güzel bir giriş kapısı (3.50x4.50) vr 3 mt. çapında kubbeli bir çeşme-şadırvan projesi arıyorum. Gönderen ve yardım edenlere şimdiden teşekkürler...

gün
    hemen ayasofyanın arkasında güzel bir giriş kapısı ve yanında da güzel bir çeşme var tarihi görüntülü, kubbesi biraz büyük olabilir ama işine yarar sanırım.

mrtk
    umarım gidip aynısını koymazsınız..lütfen bunu yapıp biraz daha yıpratmayın mesleğimizi.Gerekirse bişey yapamıyorsanız foruma gereken doneleri verin ve isteyen gönüllü olarak tasarım yapsınlar ama ne olur gidipte aynısını koymayın...(yazım hatasından dolayı düzeltme yaptım.)

aym@rt

Kapı ve çeşme projesi

Dostlar, gerekli ölçüleri isteyenlere verebilirim Bu sonuçta bir hayır ve yardım işi Ancak Nisan ayı içinde tamamlamamız gerekiyor. Çizim ve resim gönderen olursa memnun olurum

mrtk

evet ölçü ve çizim varsa gönderin

bu aralar birazda olsa vakit ayırırım ve elimden geleni yaparım yeterki direkt eskinin aynı kondurulmasın.lamajor2000@yahoo.com adresine gönderin ilgileneceğim...

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)