3 sayfanın 1. sayfası 123 SonuncuSonuncu
36 sonuçtan 1 ila 15 arası gösteriliyor.

Konu: Asma Germe Sistemler

ayşegülçalışkan

Asma Germe Sistemler

Merhabalar!
    Asma germe sistemler hakkında bilgi edinmek istiyorum.Nerelerden araştırabilirim?Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim :)

alpergurer

Re: asma germe sistemler

asma germe sistemlerin ne si ile işgili bilgi istiyorsun eğer çalışma mantığı ile ilgili örnek istersen web de kaynak sınırsız eğer uygulama detayları ile ilgili bilgi istersen ben de kaynak sınırsız :-} bana bir mail atarak cevap verebilirsen sana uygulama ile ilgili önemil detayları yollayabilirim.

Not: başka yaralanmak isteyen olusa bana mail atmanız yeter.

sevgilerimle.....

ayşegülçalışkan

ön bilgi

merhabalar!
    detaylarla ilgili bilgi gönderirseniz sevinirim.

saygılarımla....

rennie
    bu sistemlerin üstadı frei otto'ya başvurun derim :D

alpergurer

Re: ön bilgi

Orjinal mesajı gönderen: ayşegülçalışkan
    merhabalar!
    detaylarla ilgili bilgi gönderirseniz sevinirim.

saygılarımla....

şu anda elimde mesnet detayları, ankraj deyaları, izolasyonlar ile ilgili teknik bilgiler, asma germe sistemin çalışma mantığı ile ilgili eskiz çalışmaları, gergi nokta detayları, su tahliyesi ile ilgili detaylar, kasnak detayları, asmagerme tekstilinin birleşim detayları, sistemin çalışma mantığına dair teknik bilgiler bulunuyor.
    Ahhhhhhh ahhhhhhhhh keşke yaşasaydı da Frei Otto'ya da danışabilseydik.:D

twingo

Buyrun size kaynak

Bu konularda, uygulama için dünyaca ünlü www.freyssinet.com sirketinin sayfasina, malzemelerin imalatcilari icin ise www.macalloy.com ve www.arteon.fr ye bakabilirsin.Turkiye temsilciliği için ise www.freysas.com a gir.

megaron

ulaşamadım

slm!!
    alpergurer detaylarımdan yararlanmak için mail atabilirsniz demişsiniz ama mail adresininize ulaşamadım .yardımcı olmak ve detaylarınızı paylaşmak isterseniz şimdiden teşekkürler:)

archiNS

Re: Re: asma germe sistemler

Merhabalar.Ben mimarlık öğrencisiyim.Geçen dönem asma-germe sistemler ile ilgili bir proje yaptım.Bu yüzden bu konuyla ilgileniyorum.Uygulama detaylarından bana da yollarsanız cok sevinirim

Onur U.
    Firmamız asma-germe sistemler hakkında bilgi sahibi mimar ve mühendis aramaktadır. İlgilenenler benimle temasa geçebilir arkadaşlar.

oral

asma germe tekstil yapılar

şirketimiz yurt dışı bağlantılı olarak tekstil yapılar üzerinde çalışmaktadır.bu konuda projeler de yer almak ve uzmanlaşmak istiyen arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz

tekstil yapılar üzerine uzmanlaşmak istiyen ingilizce bilen ve 3d proglamlara vakıf arkdaşlar arıyoruz..
    oral sözeri
    bakınız
    www.b612.com.tr

kikka

asma germe sistemler

merhabalar
    asma germe sistem detaylarina ihtiyacim var. yardimci olursaniz sevinirim. simdiden tesekkurler...

eeegommm
    http://www.arcat.com/details/
    bu adrese bir bak istersen(çizimler autocad:))yannız..

mor
    http://sanayitesisleri.com/asma-germe-2.asp

çk ayrıntılı olmasada bi şyler var

rapsodyred
    HEINO ENGEL in strüktür sistemleri kitabında , 1. bölüm...

benzersiz bir kaynak, sistemin nasıl çalıştığını çok basit biçimde ve detayıyla anlatıyor.
    bunu anlayınca istediğin detayı kendiniz bile çizebilirsiniz. Bu aralar bizimde çağdaş sistemlerle ilgili bir projemiz var , bu kaynaktan çok faydalandık , şiddetle tavsiye ederim.

ama eğer yapı projesinde kullanacksanız , firmaların kendis sitesinde uygulama detayları görebilirsiniz. Ama sistemlerin çalışma prensibi için bu kitabtan iyisini bulabilceğini sanmıyorum. Daha ilerisi statik mühnedisliğinin konusuna giriyor.

Alıntı Orijinal metin alpergurer tarafından gönderilmiş
    Ahhhhhhh ahhhhhhhhh keşke yaşasaydı da Frei Otto'ya da danışabilseydik.:D
    http://www.freiotto.com/
    Eklenmiş İmajlar Eklenmiş İmajlar  

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

4 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 4 ziyaretçi)