9 sonuçtan 1 ila 9 arası gösteriliyor.

Konu: Archicad Bölümü Hakkında

Archicad Bölümü Hakkında

Selamlar

Genel Cad konularının çoğunu Archicad olduğunu görüyorduk. Sonunda biraz da istatistiki bilgiler ışığında bu bölümü oluşturduk.

Diğer kurallar aynen burada da geçerlidir.

Çok bilgili arkadaşlarımız var bu paket program hakkında onların desteklerini bekliyoruz efendim.

mistik
    Sevgili Ayasofya teşekkürler...

Tüm Archicad kullanıcıları güle güle kullansınlar...

ddayangac
    Emeği geçen herkese şimdiden çok teşekkürler...
    Uzun zamandır Arkitera yı takip ediyordum ancak üye olmamıştım...
    Enayiliğime doymayayım..
    :(
    En son lumina tarafından düzenlendi : 29-01-2009 11:57

Koraycey

Archicad

bence çok güzel bir platform arkadaşlar herkesin bilgisini paylaşması için süper bir ortam.
    herkes elinden geleni yapsın arkadaşlar yöneticiler de bu konuda gayet iyi durumdalar
    herkese şimdiden kolay gelsin
    Koraycey@hotmail.com
    En son lumina tarafından düzenlendi : 29-01-2009 11:58

Son zamanlarda forumda özellikle Archicad konularında çok fazla sayıda başlık ve açıklama var. Diğer konulardaysa nisbi olarak azlık...
    acaba Archicad sponsor oldu da haberimiz mi yok
    N. Caner ÇAMBEL - Mimar (İ.T.Ü.)
    "Dubito ergo sum"

Yok öyle bir şey. Lumina sayesinde. Her soruya ayrıntılı ve anında cevap verdiğinden...

Bazı mesajların uyarıları nedense sayfa güncellemelerinde bana yansımıyor. Dönem dönem toplu halde cevap veriyorum ben de. Birikmiş olunca haliyle çok görünüyor olabilir.

Alıntı Orijinal metin ncc tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Son zamanlarda forumda özellikle Archicad konularında çok fazla sayıda başlık ve açıklama var. Diğer konulardaysa nisbi olarak azlık...
    acaba Archicad sponsor oldu da haberimiz mi yok
    Bu sayfalardaki sorulara ilgisiz kalınsa idi tabii ki yeni sorular gelemezdi. O nedenle Lumina ve sayısı çok az diğer arkadaşların katkıları inkar edilemez. Fakat şu da bir gerçek ki ArciCAD hak ettiği ilgiyi yeni yeni görmeye başlıyor. Yıllardır mimari çizim sektöründe ve karşısında ciddi rakipler var. Hatırlıyorum eskiden bu kadar seri şekilde programlar güncellenmezdi. Aldığınız bir paket 1-2 yıl ücretsiz yenilenirdi. Autodesk maalesef acımasız bir fiyatlandırma içinde, eski müşterilerini göz ardı ediyor. Yeni çıkardığı paketlerde eski müşterilerine fiyat avantajı sunmuyor. Graphisoft ise ilk paketini satın alan müşterisine bile indirim yapıyor. Umarım aynı anlayışı Autodesk ürünlerinde de görürüz.
    "Göremiyorsan kendini aynada, kabahat aynada değil, kirli olmasında." Anlaşılmadı mı? O zaman şöyle yazayım. "Aynayı kirleten sende!"

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •