5 sayfanın 3. sayfası İlkİlk 12345 SonuncuSonuncu
68 sonuçtan 31 ila 45 arası gösteriliyor.

Konu: Öneri ve Düşünceleriniz

Mimarlık Haritası'na eklenen projeler, Forum'dan geçmeden eklenemiyor mu? Bildiğim kadarıyla Arkitera-com'dan takip ediliyor.
    Yorum yapılsın diye desem değil, araların da çok eski projeler,binalar da var. Kimse de yorum yapmıyor zaten. Veya çaktırmadan eklenemiyor mu? Çok olmağa başladılar da.

atek

Eski mesajları düzeltme?

Bir sene önce yazdığım mesajlarda düzelt özelliği kapalı. Eski mesajlarımızı düzeltemiyoruz mu, yoksa bende mi bu sadece böyle? Eğer teknik sebeplerden kaynaklanıyorsa anlıyorum ama eski mesajları düzeltme imkanımızın olmaması pek iyi değil bence

Eğer değiştirmek istediklerinizi konuyu anlamsız hale sokacak şeyler değilse buraya yazarsanız değiştirebiliriz.
    (Dilbilgisi hataları gibi.)

red zeppelin
    "Top benim, oynatmam!" düşüncesinde yöneticilere ve kıdemli kullanıcılara hizmet veren bir web sitesi olmaya süratle gitmesi üzücü, üzücü olduğu kadar da hiyerarşiye hizmet vermesi korkutucu bir web sitesidir...Bu düzeltilsin yeter.

Bazı konularda görüş ve düşüncelerimi belirtmek istediğimde engelle karşı karşıya kalmaktayım.Bu da foruma yeterince katkıda bulunmamı engellediğinden bu durumdan pekte keyif aldığımı söyleyemeyeceğim.

Sizin katkınıza ihtiyacımız yok diyorsanız mesele yok ama insan bir garip oluyor canım.

Anlam veremediğim engellemeyi özellikle benim anlayacağım dilden izah etmenizi rica ediyorum aksi halde yazabildiğim yerde konu açmak zorunda kalıyorum ve bundan da üzüntü duyuyorum.Çünkü oradaki fikir ve düşüncelerden kopuk olduğundan ne ifade etmek istediğim anlaşılamıyor ve yalnız olduğum düşüncesiylede foruma katılım arzusu duyamıyorum.

Yazmak istediğim konularda benimle aynı konumdaki üyelerin yazabiliyor olmaları bana bunu sorgulama hakkını veriyordur sanırım.

Selam ve sevgiler.

Güncelleme ve Duyurular başlığı altında yapılan açıklamalara göz atmanızı öneririm size.

... aksi halde yazabildiğim yerde konu açmak zorunda kalıyorum ve ...
    Bunu yapmanız durumunda kural ihlal sistemi uygulaması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Arkitera Forum'dan alacağınız kural ihlal sistemi puanları nedeniyle üyeliğiniz geçici olarak ya da sınırsız olarak engellenebilir.

Mesaj saatlerin de bir gariplik var. Gönderme saati 15.25, yayım saati 17.09.
    Önemli mi ? Elbette 03.00 'ü okuyunca "vah zavallı uykusu kaçmış" deyip üzülüyorum.
    Meğer reklam arasında mesaj geçmiş. Boşuna üzülmüşüm.

yildirimsh
    Yayın da ve yapım da emeği geçen herkese sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

Türkiye de her meslek grubunun bu derece düzeyli bilgi alış veriş i yapabileceği bir platform oluşturması dileği ile..

osman_aşık
    Yarışma Projeleri bölümünde Jüri Raporlarının da yayınlanmasının yararlı olacağını düşünüyorum.Takip ettiğim kadarıyla çok az proje yarışmasının jüri raporu yayınlanmıştır.Arkitera'nın jüri rapolarını elde edebilme yönünde bir imkanı var mıdır bilemiyorum ama en azından derece alan yarışmacı arkadaşlara jüri raporlarını da (yasal olarak bir engeli yoksa) arkitera da yayınlanmak üzere paylaşmaları yönünde telkinde bulunulması mimarlık ve tasarım pratiğinin gelişimi açısından yararlı olacaktır.

Çok doğru bir öneri.
    Arkitera.com ekibime bu konuyla ilgilenerek hızla gerekli revizyonları yapması için önerimiz olsun buradan.

Kullanıcılara özel "Blog" seçeneği kaldırıldı galiba.

Daha etkili bir sistem üzerinde çalışıyoruz; bu geçiş döneminde forum üzerinde çalışan blog geçici olarak kapatıldı.

Ben forum dahil sitenin genel tasarımı daha doğrusu renk düzeni hakkında bir fikir beyanetmek istiyorum. Malumunuz kara ekranda çalışmaya alışkın olan ve günün büyük bölümünü bilgisayar ekranına bakarak geçiren biz mimarlar için göz problemleri muhtemel şikayetlerdendir. Benim ricam arkiteranın beyaz sayfa kullanmaması. Biraz önce bir yazıyı okurken farkettim gerçekten çok yorucu. Forumda da hakeza açık tonlar hakim. Bu konuda bir çalışma yapabilirsek herkes memnun olacaktır sanırım. En azından bazı sitelerde olan ki benim bildiğim "mynet" gece modu uygulaması kullanılabilir.

Serverbedi size katılıyorum;''mynet'' gece modu uygulaması ile bu tür göz problemlerinin bir nebze olsun önüne geçilebilir.Arkitera küçük bir site değil,dolasıyla büyük bir okuyucu kitlesine sahip;yöneticilerimizin bu durumu dikkate almasını diliyoruz.
    '' Expreyonist ''

Genel renklerin tonlarındaki değişiklikler bu konuda biraz rahatlatıcı olabilir. architect9 arkadaşımıza da katılmamak mümkün değil. Gerekli çalışmanın en kısa zamanda yapılacağından eminim.

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •