5 sayfanın 5. sayfası İlkİlk 12345
68 sonuçtan 61 ila 68 arası gösteriliyor.

Konu: Öneri ve Düşünceleriniz

AutoCAD başlığı altında Lisp başlığı açılarak, araştırma kolaylığı açısından, foruma yüklenmiş lisp programlarının olduğu bütün mesajlar bu başlık altında toplanabilir mi?
    .......__...Murat Çağıl
    /\/\/`|....Kamu yapıları yarışmayla projelendirilmeli.

Konuya bölüm sorumlusu yöneticilerin yorumlarını bekliyoruz.

Şahane olur bence de...

"Yeni Mesajlar" a tıklandığında, "Mimarlık Haritası" bölümüne yeni eklenen mesajların görünmemesini öneriyorum. Forumun güncel diğer mesajlarının takibini güçleştiriyor.

Doğru bilgi açısında haritaya yeni girişlerin kontrol edilebilmesi gerektiğinden, mümkünse önerim;
    yeni giriş olduğunda haritada güncelleme oldu bilgisini veren bir link görünse ve oraya tıklanınca haritaya yeni eklenenler listesi görünse forumun genel takibi kolaylaşır.
    .......__...Murat Çağıl
    /\/\/`|....Kamu yapıları yarışmayla projelendirilmeli.

Mümkün değil :(

Mimarlık Haritası bölümünü kontrolllü bir bölüme taşıyabiliriz ve böylece sadece yöneticiler görür. Yani "Yeni Mesajlar"a tıklandığında kullanıcıların önüne çıkmaz ama bu durumda amacımıza ulaşamamış oluruz, amacımız haritaya eklenen bilgileri tartışarak yerini kesinleştirmek.

gamse
    iyi geceler. ben harita ve kadastro öğrencisiyim.bu dönem kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili bi sunum hazırlicaz. yararlanabileceğimiz bi kaç site bulduk. arkiterada bunlardan biri fakat tarihlerine bakıyorum 2007 2006 yazıları daha güncel bilgiler göremedim ya yok yada ben bulamadım bilemiyorum......

Yeni bölüm önerisi olarak nasıl formule edilir bilemem ama, mimarlığın bazı temel kavramları üzerinde tartışma açıp, ortak tanımlara varılabiliyor mu diye bir baksak?
    İç mimar-dış mimar-alçak mimar-yüksek mimar gibi konuları kastetmiyorum.
    Örneğin, bir katılımcı, "neden Diyabakır'ın bir türlü moden bir yüze kavuşamadığını" sormuş; bu bağlamda şu konu tartışılabilir: "çağdaş kent" nedir, nasıl görünmelidir?

1993 yılında kurulan şirketimiz bugüne kadar bir çok projeye başarı ile gerçekleştirmiştir.

Bu projelerde; alışveriş ve yaşam merkezlerinden fabrikalara, nitelikli sosyal konutlardan, özellikli projelere kadar bir çok farklı uygulama yer almaktadır.

Bu projelere devam ederken inşaat malzemeleri satışı ve keşif metraj işlerini de teknik gücü ve kaliteli iş anlayışı ile yapmaya başlamış ve kısa zamanda bir çok başarıya imza atmıştır.

En iyiyi hedefleyen Planner Müh. İnş. Ltd. Şti. genç ve dinamik ekibi ile bundan sonra da kaliyeli iş yapmayı kendine ilke edinmiştir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN : (312) 417 10 58

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •