14 sonuçtan 1 ila 14 arası gösteriliyor.

Konu: Alışveriş Merkezi

Mermaid

Alışveriş Merkezi

Merhabalar,

Alışveriş merkezleriyle ilgili bir araştırma yapıyorum. Bana bu konuda kaynak göstebileceğiniz herhangi bir websitesi, bir kitap ya da alışveriş merkezi örneği-isim olarak ya da bu konu üzerinde çalışan mimar ismi önerebilir misiniz?

Google'a yazip ara demeyiniz lütfen çünkü bunu çoktan yaptim ve çok fazla proje veya imaja ulaşamadim.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

aysuntoprak
    Bi arkadaşım bu konuda master tezi hazırlamıştı.
    Gazi Üniversitesi kütüphanesine veya YÖK'ün Tez Tarama Merkezine bakmanızı öneririm.

gün
    YEM'den çıkan bu tür kitaplar oluyordu, baktınız mı?

Armağan Sarpkaya
    Merhaba
    Benim de 5.projemin konusu alışveriş merkeziydi.Daha önce bu konuyu araştırdığım için size yardımcı olabilirim.Mail adresini gönderirseniz size email olarak gönderebilirim..kolay gelsin..

Melody
    Alıntı Orijinal metin aysuntoprak tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Bi arkadaşım bu konuda master tezi hazırlamıştı.
    Gazi Üniversitesi kütüphanesine veya YÖK'ün Tez Tarama Merkezine bakmanızı öneririm.
    Bence sadece Gazi değil tüm üniversitelerin arşivlerine bakın. Mesela benim yüksek lisans tez konum da "Çeşitli Büyüklüklerdeki Alışveriş Mekanlarını Aydınlatma Sistemleri Tasarım İlkeleri" idi. (İTÜ '96 Mart) Tam olarak neyi araştırdığınızı belirtmediğiniz için daha çok yardımcı olamıyorum

samse
    Öncüoğlu mimarlık veb sitesini deneyin.Pek çok proje bulabilirsiniz. Bazı örnekleri de göndermeye çalışırım.

Arkiteranın AMV veritabanına bak orda onlarca alışveriş merkezi projeleri ve mimarları hakkında bilgi var ayrıca YEM yayınevinin alışveriş merkezleri hakkındaki kitabada bakabilirsin....

mimarcu
    yav cok saol arkadas

Mervenur33
    Alıntı Orijinal metin Armağan Sarpkaya tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Merhaba
    Benim de 5.projemin konusu alışveriş merkeziydi.Daha önce bu konuyu araştırdığım için size yardımcı olabilirim.Mail adresini gönderirseniz size email olarak gönderebilirim..kolay gelsin..
    bu mesajı göndereli çok olmuş ancak hala alış veriş merkezi projesi yapacak bir öğrenciye yardımcı olmak isterseniz mail adresimi gönderebilirim.

benim bu sene alısveris merkezi + eglenci merkezi proje konusudur. arastırma konusunda her turlu yardım olur. sevinirm
    Alıntı Orijinal metin Mervenur33 tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    bu mesajı göndereli çok olmuş ancak hala alış veriş merkezi projesi yapacak bir öğrenciye yardımcı olmak isterseniz mail adresimi gönderebilirim.

Benim bu sene proje konusu alisveris merkezidir.
    skrebodzemal@gmail.com
    simdiden tesekkurler
    Alıntı Orijinal metin Armağan Sarpkaya tarafından gönderilmiş Mesajı Görüntüle
    Merhaba

Konu ile İlgili Bilgi

Users Browsing this Thread

1 adet kullanıcı bu konuyu ziyaret ediyor. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Mesaj Yazma Hakları

• Yeni mesaj gönderemezsiniz
  • Mesajlara cevap veremezsiniz
  • Mesajlara ek yükleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •